Etuakseli, oikea
Tiedot tuotteesta
| parilliset tuotenumerot | 194159 |
| Reiän halkaisija | 12 mm |
| Ulkokierremitta | M14 x 1,5 |
| Kiinnityrreikien etäisyys | 53 mm |
| Männänvarren läpimitta | 20 mm |
| Iskunvaimennusjärjestelmä | Kaksiputki |
| Iskunvaimennin tyyppi | Kaasupaine |
| väh. pituus | 317 mm |
| Iskunvaimennin malli | Joustintuki |
| suurin pituus | 518 mm |
| Iskunvaimennin asennustapa | Tappi ylhäällä |
| Iskunvaimennin asennustapa | Purisitin alhaalla |
| Asennuspuoli | Etuakseli, oikea |
| Putken halkaisija | 51 mm |
| Huomioi huolto-ohjeet |
Shipping Details
| Weight | 4.584 Kg |
| Customs Code | 870880 |
| Country of Origin | China |
€51.87
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
Cross-Reference Numbers
ASHIKA
BILSTEIN
BOGE
30-AB5-A
CITROËN
5208.80
5208.82
5208.84
5208.88
5208.X6
96 844 791 80
CTR
GY2365G
HERTH+BUSS JAKOPARTS
JAPANPARTS
KAVO PARTS
SSA-10060
KYB
MAGNETI MARELLI
MANDO
MSS017247
MEYLE
MONROE
Maysan Mando
PS9712117
NAPA
NSA1148
PEUGEOT
5208.78
5208.82
5208.86
5208.X6
96 841 084 80
96 844 791 80
SNR
TRW
JGM1087SR
Fit Vehicles
CITROËN
37 vehicles
BERLINGO
2008 - ...
PEUGEOT
30 vehicles
PARTNER
2008 - ...
Alternatives
€60,38
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€67,67
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€68,28
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€78,94
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€51,69
Lähetys seuraavana arkipäivänä