Taka-akseli, oikea, Taka-akseli, vasen
Tiedot tuotteesta
| Reiän halkaisija | 16 mm |
| Kiinnityrreikien etäisyys | 465 mm |
| Männänvarren läpimitta | 15 mm |
| Iskunvaimennusjärjestelmä | Kaksiputki |
| Iskunvaimennin tyyppi | Kaasupaine |
| väh. pituus | 305 mm |
| Iskunvaimennin malli | Teleskooppi-iskunvaimentaja |
| suurin pituus | 465 mm |
| Iskunvaimennin asennustapa | Silmukka ylhäällä |
| Iskunvaimennin asennustapa | Silmukka alhaalla |
| Asennuspuoli | Taka-akseli, vasen |
| Asennuspuoli | Taka-akseli, oikea |
| Putken halkaisija | 61 mm |
| Putken halkaisija | 51 mm |
| Huomioi huolto-ohjeet |
Shipping Details
| Weight | 2.083 Kg |
| Customs Code | 870880 |
| Country of Origin | China |
€39.73
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
Cross-Reference Numbers
ASHIKA
AUGER
220977
CITROËN
5206.KG
5206.KH
5206.KZ
5206.LA
5206.TS
FIAT
1355822080
1355823080
1357401080
1361278080
1362579080
GUTTMANN
AMT374
JAPANPARTS
KAVO PARTS
SSA-10071
KYB
MAGNETI MARELLI
MANDO
MSS016505
MEYLE
MONROE
Maysan Mando
N6530202
Oyodo
20A9516-OYO
PEUGEOT
5206.KG
5206.KH
5206.KZ
5206.LA
5206.TS
SACHS
SAMPA
SATO tech
22477R
TRW
JGT1070S
Fit Vehicles
CITROËN
43 vehicles
JUMPER
2006 - ...
FIAT
57 vehicles
DUCATO
2006 - ...
PEUGEOT
46 vehicles
BOXER
2006 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| BOXER Bussi 2.2 HDi 150 | 2011-03 - ... | 110 | 150 | 2198 | |
| BOXER Umpikori 2.2 HDi 120 | 2006-04 - 2016-12 | 88 | 120 | 2198 | |
| BOXER Umpikori 2.2 HDi 130 | 2011-03 - ... | 96 | 131 | 2198 | |
| BOXER Umpikori 2.2 HDi 150 | 2011-03 - ... | 110 | 150 | 2198 | |
| BOXER Umpikori 3.0 HDi 145 | 2010-04 - 2013-12 | 107 | 146 | 2999 | |
| BOXER Umpikori 3.0 HDi 160 | 2006-04 - 2015-12 | 116 | 156 | 2999 | |
| BOXER Umpikori 3.0 HDi 175 | 2011-03 - ... | 130 | 177 | 2999 | |
| BOXER Bussi 2.2 HDi 100 | 2006-04 - ... | 74 | 101 | 2198 | |
| BOXER Bussi 2.2 HDi 110 | 2011-03 - 2020-12 | 81 | 110 | 2198 | |
| BOXER Bussi 2.2 HDi 120 | 2006-04 - 2016-12 | 88 | 120 | 2198 | |
| BOXER Bussi 2.2 HDi 130 | 2011-03 - ... | 96 | 131 | 2198 | |
| BOXER Bussi 3.0 HDi 145 | 2010-04 - 2013-12 | 107 | 146 | 2999 | |
| BOXER Bussi 3.0 HDi 160 | 2006-04 - 2015-12 | 115 | 156 | 2999 | |
| BOXER Bussi 3.0 HDi 175 | 2011-03 - ... | 130 | 177 | 2999 | |
| BOXER Lava / alusta 2.2 HDi 100 | 2006-04 - ... | 74 | 101 | 2198 | |
| BOXER Lava / alusta 2.2 HDi 110 | 2011-03 - 2020-12 | 81 | 110 | 2198 | |
| BOXER Lava / alusta 2.2 HDi 120 | 2006-04 - 2016-12 | 88 | 120 | 2198 | |
| BOXER Lava / alusta 2.2 HDi 130 | 2006-04 - ... | 96 | 131 | 2198 | |
| BOXER Umpikori 2.0 BlueHDi 110 | 2016-03 - 2019-09 | 81 | 110 | 1997 | |
| BOXER Umpikori 2.0 BlueHDi 130 | 2016-03 - 2019-09 | 96 | 130 | 1997 | |
| BOXER Umpikori 2.0 BlueHDi 160 | 2016-03 - 2023-12 | 120 | 163 | 1997 | |
| BOXER Umpikori 3.0 HDi 155 | 2006-07 - 2015-12 | 115 | 156 | 2999 | |
| BOXER Bussi 2.0 BlueHDi 110 | 2015-07 - 2019-09 | 81 | 110 | 1997 | |
| BOXER Bussi 2.0 BlueHDi 130 | 2015-07 - 2019-09 | 96 | 130 | 1997 | |
| BOXER Bussi 2.0 BlueHDi 160 | 2015-07 - 2019-09 | 120 | 163 | 1997 | |
| BOXER Lava / alusta 2.0 BlueHDi 110 | 2016-03 - 2019-09 | 81 | 110 | 1997 | |
| BOXER Lava / alusta 2.0 BlueHDi 130 | 2016-03 - 2019-09 | 96 | 130 | 1997 | |
| BOXER Lava / alusta 2.0 BlueHDi 160 | 2016-03 - 2023-12 | 120 | 163 | 1997 | |
| BOXER Lava / alusta 3.0 HDi 155 | 2006-04 - 2015-12 | 115 | 2999 | ||
| BOXER Bussi 2.2 BlueHDi 140 | 2019-07 - ... | 103 | 2179 | ||
| BOXER Umpikori 2.2 BlueHDi 120 | 2019-07 - 2023-10 | 88 | 2179 | ||
| BOXER Umpikori 2.2 BlueHDi 140 | 2019-07 - ... | 103 | 2179 | ||
| BOXER Umpikori 2.2 BlueHDi 165 | 2019-07 - 2023-10 | 121 | 2179 | ||
| BOXER Bussi 2.2 BlueHDi 120 | 2019-07 - 2023-10 | 88 | 2179 | ||
| BOXER Lava / alusta 2.2 BlueHDi 140 | 2019-08 - 2023-10 | 103 | 2179 | ||
| BOXER Lava / alusta 2.2 BlueHDi 165 | 2019-08 - 2023-10 | 121 | 2179 | ||
| BOXER Lava / alusta 2.2 BlueHDi 120 | 2019-08 - 2023-10 | 88 | 2179 | ||
| BOXER Bussi 2.2 BlueHDi 165 | 2019-08 - 2023-10 | 121 | 2179 | ||
| BOXER Lava / alusta 2.2 HDi 130 | 2011-03 - ... | 96 | 2198 | ||
| BOXER Lava / alusta 2.2 HDi 150 | 2011-03 - ... | 110 | 2198 | ||
| BOXER Umpikori 2.2 HDi 100 | 2006-04 - ... | 74 | 101 | 2198 | |
| BOXER Umpikori 2.2 HDi 110 | 2011-03 - 2020-12 | 81 | 110 | 2198 | |
| BOXER Lava / alusta 2.2 HDi 150 | 2011-03 - ... | 110 | 150 | 2198 | |
| BOXER Lava / alusta 3.0 HDi 145 | 2010-04 - 2013-12 | 107 | 146 | 2999 | |
| BOXER Lava / alusta 3.0 HDi 160 | 2006-04 - 2015-12 | 116 | 156 | 2999 | |
| BOXER Lava / alusta 3.0 HDi 175 | 2011-03 - ... | 130 | 177 | 2999 |
Alternatives
€47,99
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€56,75
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€62,08
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€45,22
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€38,64
Lähetys seuraavana arkipäivänä