Oikea, Etuakseli, Vasen
Mitat ja koko
| Ulkoläpimitta | 120 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Asennuspuoli | Etuakseli |
| Asennuspuoli | Vasen |
| Asennuspuoli | Oikea |
| Vanne, aukkoja | 4 |
| Reikäympyrä-Ø | 100 mm |
| Takuu | 4 vuoden takuu |
| Paino | 1.6 kg |
| Rihlamäärä sisääntuleva akseli | 22 |
| Pyöränlaakeriläpimitalle | 34 mm |
| Vertaa vanhaa osaa uuteen | erit. alkuperäisvar. nroa |
Shipping Details
| Weight | 1.561 Kg |
| Customs Code | 870870 |
| Country of Origin | Poland |
€12.04
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
CHEVROLET
DAEWOO
Cross-Reference Numbers
A.B.S.
A.Z. Meisterteile
AZMT-42-050-1241
AZMT-42-051-2137
ABAKUS
ACDelco
19347657
ALLMAKES
95492092G
ASHIKA
ASVA
CHRWH-T200F
BIRTH
3514
BLUE PRINT
BRTEC
970601
BRÜCK GERMANY
96535041
BTA
CHEVROLET
95492092
CORAM
MP0229
DAEWOO
96535041
EBI
EBH1033
FEBEST
FEBI BILSTEIN
FENOX
WH10135
FORMPART
56498001/S
Frankberg
5481FB0014286
GMB
GH10380
GH10420
GSP-BR
9422027
IAP QUALITY PARTS
408-20064
JAPANPARTS
JAPKO
JIKIU
HW12004
JPN
10L0026-JPN
KRAFTVOLL GERMANY
14030119
MAPCO
46239
MASTER-SPORT GERMANY
4P484-PCS-MS
MDR
GSP-9422027
GSP-9422027F
GSP-9422027K
MWB-F0018
METZGER AUTOTEILE
MILES
DB82018
Movelex
M03105
M10470
NTY
OCAP
6130120
OSSCA
15715
PARTQUIP
528HUB
PATRON
PBK4501H
PEMEBLA
JAPKK-10018
PROFIT
2501-5090
RED-LINE
24CV011
RRT
RCH-820004
STELLOX
42-15272-SX
SWAG
SYD
2303035
TRIALLI
MR 0504
TRISCAN
VAICO
VEMA
19897
WXQP
550453
ZEKKERT
RL-2321
Fit Vehicles
CHEVROLET
17 vehicles
AVEO
2003 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| AVEO / KALOS Viistoperä (T250, T255) 1.4 | 2008-04 - ... | 74 | 101 | 1399 | |
| AVEO / KALOS Sedan (T250, T255) 1.2 | 2008-01 - ... | 62 | 84 | 1206 | |
| AVEO / KALOS Viistoperä (T250, T255) 1.2 LPG | 2008-04 - 2011-12 | 62 | 84 | 1206 | |
| AVEO / KALOS Sedan (T250, T255) 1.2 LPG | 2009-01 - ... | 62 | 84 | 1206 | |
| AVEO / KALOS Viistoperä (T250, T255) 1.2 | 2008-04 - ... | 62 | 84 | 1206 | |
| AVEO / KALOS Sedan (T250, T255) 1.2 | 2005-03 - 2007-12 | 53 | 72 | 1150 | |
| AVEO / KALOS Sedan (T250, T255) 1.4 | 2005-03 - 2013-05 | 69 | 94 | 1399 | |
| AVEO / KALOS Sedan (T250, T255) 1.4 | 2008-09 - ... | 74 | 101 | 1399 | |
| AVEO / KALOS Sedan (T250, T255) 1.2 | 2008-01 - ... | 55 | 75 | 1206 | |
| AVEO / KALOS Viistoperä (T250, T255) 1.2 | 2006-06 - ... | 53 | 1150 | ||
| AVEO / KALOS Sedan (T200) 1.4 | 2003-05 - 2008-05 | 69 | 1399 | ||
| AVEO / KALOS Viistoperä (T200) 1.2 | 2004-01 - 2008-05 | 53 | 1150 | ||
| AVEO / KALOS Sedan (T200) 1.5 | 2004-10 - 2006-05 | 63 | 1498 |
SPARK
2010 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| SPARK (M300) 1.2 LPG | 2010-03 - ... | 60 | 82 | 1206 | |
| SPARK (M300) 1.0 LPG | 2010-03 - ... | 50 | 68 | 995 | |
| SPARK (M300) 1.0 | 2010-03 - ... | 50 | 68 | 995 | |
| SPARK (M300) 1.2 | 2010-03 - ... | 60 | 82 | 1206 |
DAEWOO
5 vehicles
KALOS
2002 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| KALOS (KLAS) 1.2 | 2003-04 - ... | 53 | 72 | 1150 | |
| KALOS (KLAS) 1.4 | 2002-09 - ... | 61 | 83 | 1399 | |
| KALOS (KLAS) 1.4 16V | 2003-04 - ... | 69 | 94 | 1399 | |
| KALOS Sedan (KLAS) 1.4 | 2002-11 - 2004-12 | 61 | 83 | 1399 | |
| KALOS Sedan (KLAS) 1.4 | 2003-05 - 2004-12 | 69 | 94 | 1399 |
Alternatives
€23,10
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€51,73
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€53,69
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€48,54
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€14,97
Lähetys seuraavana arkipäivänä