Etuakseli, oikea
Tiedot tuotteesta
| Asennuspuoli | Etuakseli, oikea |
| Jarrusatulatyyppi | Jarrusatula (1-mäntä) |
| Materiaali | Harmaa valurauta |
| Jarrulevypaksuudelle | 15.9 mm |
| Takuu | 3 vuoden takuu |
| Uusi osa | |
| Kiinnityrreikien etäisyys | 174 mm |
| Rungonpalautus vapaaehtoinen | |
| parilliset tuotenumerot | 50SKV971 |
| Männän halkaisija mm | 54 |
| Paino | 4 kg |
| Vertaa vanhaa osaa uuteen | erit. alkuperäisvar. nroa |
Shipping Details
| Weight | 3.98 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | China |
€42.28
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
AUDI
SEAT
SKODA
Cross-Reference Numbers
4X4 ESTANFI
PDF-37-085
PDF-37-086
A.B.S.
A.Z. Meisterteile
AZMT-44-023-1208
APEC
BCA1786E
RCA505
RCA505N
ASHUKI by Palidium
PAL4-1076
ATI
E1933
AUDI
701615124
AUTO-SPEED PARTS
290CA01241
BENDIX
590313
BOSCH
BRAXIS
AG0233
BREMBO
BUDWEG CALIPER
Brake ENGINEERING
CA1308R
Burig
B037964R
Calipere+ NAIBA
NB-C807R
DA SILVA
ET5817
DEPA
ET71933
DRI
EAI
2374146
ELSTOCK
83-0178
ERA Benelux
BC61933
EUROBRAKE
53012147204
FERODO
FTE
GENERAL RICAMBI
GH
GH-434710H
GIRLING
7111125
HELLA
8AC 355 390-501
HELLA PAGID
JP GROUP
JURID
691932J
KAMOKA
JBC0214
KAWE
341933
LAUBER
NK
National
NBC7964R
OSSCA
47725
PATRON
PBRC255
RE-EX
506-00535
REMSA
9013082
REMY
DC81933
SEAT
701615124
SERA
3374146
SERCORE
23CA2265
SHAFTEC
BC9702R
BC9702RSF
SKODA
701615124
SNRA
1374146
STARTCAR
6374146
STELLOX
05-90705-SX
TECDRIVE
TET2298
TEXTAR
38069800
TMI
BR000535
TRISCAN
TRW
VEGE
28444302
VW
701615124
701615124X
701698480AX
YSPARTS
YS-BC2210
sbs
13012147204
vika
66151733201
Fit Vehicles
VW
27 vehicles
TRANSPORTER
1990 - 2003
Alternatives
€219,61
Lähetys 28 business days