Etuakseli, vasen
Tiedot tuotteesta
| Asennuspuoli | Etuakseli, vasen |
| Jarrusatulatyyppi | Jarrusatula (1-mäntä) |
| Materiaali | Harmaa valurauta |
| Jarrulevypaksuudelle | 12.6 mm |
| Takuu | 3 vuoden takuu |
| Uusi osa | |
| Kiinnityrreikien etäisyys | 77 mm |
| Rungonpalautus vapaaehtoinen | |
| parilliset tuotenumerot | 50SKV902 |
| Männän halkaisija mm | 48 |
| Paino | 3.54 kg |
| Vertaa vanhaa osaa uuteen | erit. alkuperäisvar. nroa |
Shipping Details
| Weight | 3.53 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | China |
€47.23
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
Cross-Reference Numbers
4X4 ESTANFI
PDF-49-235
A.B.S.
A.Z. Meisterteile
AZMT-44-023-1081
APEC
BCA3105E
LCA1269
ASHUKI by Palidium
PAL4-1641
ATE
ATI
E898
Axia
39898
BENDIX
591136
BOSCH
BRAXIS
AG0487
BREMBO
BUDWEG CALIPER
Brake ENGINEERING
CA589
COMLINE
CBC838L
Calipere+ NAIBA
C736L
NB-C736L
DA SILVA
ET4017
DEPA
ET7898
DRI
EAI
2104015
ELSTOCK
82-0648-1
ERA Benelux
BC60898
EUROBRAKE
5301213683
FERODO
FTE
GENERAL RICAMBI
GIRLING
7110173
HELLA
8AC 355 387-451
HELLA PAGID
JURID
691755J
KAWE
34898
LAUBER
MAPCO
144306
MDR
EUB-1213683
METZGER AUTOTEILE
MOTAQUIP
VBC937L
NK
OPEL
03487291
3487291
542073
QUINTON HAZELL
QBS10077
RE-EX
506-01902
REMSA
9005891
REMY
DC80898
SASIC
SCA6258
SERA
3104015
SERCORE
23CA0305
SHAFTEC
BC519
BC519SF
BC521
BC521SF
SNRA
1104015
STARTCAR
6104015
TECDRIVE
TET0958
TEXTAR
38060300
TMI
BR001902
TRISCAN
VAUXHALL
3487291
5 42 073
542073
YSPARTS
YS-BC2203
sbs
1301213683
Fit Vehicles
OPEL
100 vehicles
ASCONA
1981 - 1988
CORSA
1987 - 1993
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| CORSA A Umpimalli/viistoperä (S83) 1.5 D (F08, W5L) | 1987-06 - 1989-04 | 37 | 50 | 1488 | |
| CORSA A Viistoperä (S83) 1.5 D (F08, M08, F68, M68) | 1987-09 - 1993-03 | 37 | 50 | 1488 | |
| CORSA A Viistoperä (S83) 1.5 TD (F08, M08, F68, M68) | 1988-03 - 1993-03 | 49 | 67 | 1488 | |
| CORSA A Viistoperä (S83) 1.6 GSI (F08, M08, M68, F68) | 1988-08 - 1992-09 | 55 | 75 | 1598 | |
| CORSA A TR (S83) 1.5 D (F11, M11, F19, M19) | 1987-10 - 1992-11 | 37 | 50 | 1488 | |
| CORSA A TR (S83) 1.5 TD (F11, M11, F19, M19) | 1987-10 - 1993-03 | 49 | 1488 |
KADETT
1979 - 1994
REKORD
1977 - 1986
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| REKORD E (17_, 11_, 14_, 16_, 18_, 19_) 1.7 | 1977-09 - 1982-10 | 44 | 60 | 1698 | |
| REKORD E (17_, 11_, 14_, 16_, 18_, 19_) 2.0 E | 1977-09 - 1984-10 | 81 | 110 | 1979 | |
| REKORD E (17_, 11_, 14_, 16_, 18_, 19_) 2.0 S | 1977-08 - 1986-08 | 74 | 100 | 1979 | |
| REKORD E StW (61_, 66_, 67_) 1.7 | 1977-09 - 1982-10 | 44 | 60 | 1698 | |
| REKORD E StW (61_, 66_, 67_) 2.0 E | 1977-09 - 1984-10 | 81 | 110 | 1979 | |
| REKORD E StW (61_, 66_, 67_) 2.1 D | 1977-09 - 1978-07 | 44 | 60 | 2068 | |
| REKORD E StW (61_, 66_, 67_) 2.0 S | 1977-08 - 1986-08 | 74 | 100 | 1979 |
VAUXHALL
5 vehicles
CAVALIER
1981 - 1988
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| CAVALIER Mk II Viistoperä (J82) 1.3 S | 1981-09 - 1988-08 | 55 | 75 | 1297 | |
| CAVALIER Mk II Viistoperä (J82) 1.6 S | 1981-09 - 1988-08 | 66 | 90 | 1598 | |
| CAVALIER Mk II Sedan (J82) 1.3 S | 1981-09 - 1988-08 | 55 | 75 | 1297 | |
| CAVALIER Mk II Sedan (J82) 1.6 S | 1981-09 - 1988-08 | 66 | 90 | 1598 | |
| CAVALIER Mk II StW (J82) 1.6 | 1983-10 - 1988-08 | 66 | 90 | 1598 |