Etuakseli, vasen
Mitat ja koko
| Jarrulevyn paksuus | 26 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Asennuspuoli | Etuakseli, vasen |
| Jarrusatulatyyppi | Jarrusatula (1-mäntä) |
| Jarrujärjestelmä | BOSCH |
| Takuu | 3 vuoden takuu |
| Uusi osa | |
| Kiinnityrreikien etäisyys | 176 mm |
| Rungonpalautus vapaaehtoinen | |
| parilliset tuotenumerot | 50SKV532 |
| Paino | 4.06 kg |
| Jarrusatulamäntäläpimitta | 57 mm |
| Vertaa vanhaa osaa uuteen | erit. alkuperäisvar. nroa |
Shipping Details
| Weight | 4.079 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | China |
€42.02
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
TOYOTA
Cross-Reference Numbers
4X4 ESTANFI
PDF-70-219
A.B.S.
A.S.P. QualityTested
CAL421LJM
A.Z. Meisterteile
AZMT-44-023-1371
ABE
APEC
BCA1295E
LCA115
ASHIKA
ASHUKI by Palidium
0963-0702NEW
ASVA
TYBC-AZT250FL
ATE
ATI
E3474
AUTO-SPEED PARTS
290CA00395
Axia
393474
BENDIX
591498
BLUE PRINT
BOSCH
BREMBO
BUDWEG CALIPER
Brake ENGINEERING
CA2452
Burig
B037425L
COMLINE
CBC326L
Calipere+ NAIBA
C310L
NB-C310L
DA SILVA
ET8337
DENCKERMANN
B190339L
DEPA
ET73474
DRI
EAI
2274069
ELSTOCK
ERA Benelux
BC63474
EUROBRAKE
53012145199
FAI AutoParts
FPCA431L
FAST
FERODO
FREMAX
FBC1371L
FTE
Frankberg
5481FB0003858
GENERAL RICAMBI
GH
GH-434525V
GIRLING
7112519
HELLA
8AC 355 392-751
HELLA PAGID
HERTH+BUSS JAKOPARTS
JAPANPARTS
JAPKO
JAPOCAT
TT250-E0001
JP GROUP
JPN
21H9257-JPN
JURID
694705J
KAMOKA
KAWE
343474
LAUBER
MAPCO
4385
MAXGEAR
MAXTECH
6261214
6461214
MDR
EUB-12145199
MOTAQUIP
VBC425L
NIPPARTS
J3212070
NK
NTY
National
NBC7425L
OSSCA
38461
ProfiPower
4B1091L
QUINTON HAZELL
QBS8627
RAP BRAKES
R-K0849
RE-EX
506-02626
REMSA
9024521
REMY
DC83474
RIDEX
78B0693
78B0693R
SERA
3274069
SERCORE
23CA0736
SHAFTEC
BC8658
BC8658SF
SNRA
1274069
STARTCAR
6274069
STELLOX
05-90593-SX
Stark
SKBC-0460692
TECDRIVE
TET0630
TEXTAR
38152000
TMI
BR002626
TOYOTA
4775005050
4775005060
477500F010
TRISCAN
TRW
VEGE
23664301
WAI
BC8533
YSPARTS
YS-BC1265
sbs
13012145199
Fit Vehicles
TOYOTA
30 vehicles
AVENSIS
2003 - 2008
COROLLA
2004 - 2009
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| COROLLA Verso (ZER_, ZZE12_, R1_) 1.6 (ZNR10_, ZNR10R) | 2004-04 - 2009-03 | 81 | 110 | 1598 | |
| COROLLA Verso (ZER_, ZZE12_, R1_) 1.8 (ZNR11_, ZNR11R) | 2004-04 - 2009-03 | 95 | 129 | 1794 | |
| COROLLA Verso (ZER_, ZZE12_, R1_) 2.0 D-4D (CUR10_, CUR10R) | 2004-04 - 2009-03 | 85 | 116 | 1995 | |
| COROLLA Verso (ZER_, ZZE12_, R1_) 2.2 D-4D (AUR10_, AUR10R) | 2005-10 - 2009-03 | 130 | 177 | 2231 | |
| COROLLA Verso (ZER_, ZZE12_, R1_) 2.2 D-4D (AUR10_, AUR10R) | 2005-10 - 2009-03 | 100 | 136 | 2231 |
Alternatives
€66,72
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€120,96
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€49,87
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€103,37
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€33,37
Lähetys seuraavana arkipäivänä