Etuakseli, vasen
Mitat ja koko
| Jarrulevyn paksuus | 20 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Asennuspuoli | Etuakseli, vasen |
| Jarrusatulatyyppi | Jarrusatula (1-mäntä) |
| Jarrujärjestelmä | BOSCH |
| Takuu | 3 vuoden takuu |
| Uusi osa | |
| Kiinnityrreikien etäisyys | 148 mm |
| Rungonpalautus vapaaehtoinen | |
| parilliset tuotenumerot | 44SKV002 |
| Paino | 2.7 kg |
| Jarrusatulamäntäläpimitta | 48 mm |
| Vertaa vanhaa osaa uuteen | erit. alkuperäisvar. nroa |
Shipping Details
| Weight | 2.674 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | China |
€29.37
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
CITROËN
PEUGEOT
TOYOTA
Cross-Reference Numbers
4X4 ESTANFI
PDF-70-233
A.B.S.
A.S.P. QualityTested
CAL044LJM
ABAKUS
ABE
ABTEX
ABC1109L
APEC
BCA1475E
LCA303
LCA303N
ASHIKA
ASHUKI by Palidium
PAL4-2773
T456-65NEW
ATE
ATI
E3576
AUTO-SPEED PARTS
290CA01652
Axia
393576
BENDIX
592260
BLUE PRINT
BOSCH
BRAXIS
AG0007
AG1830
BREMBO
BUDWEG CALIPER
Brake ENGINEERING
CA2600
Burig
B037190L
CITROËN
4401G8
COMLINE
CBC214L
Calipere+ NAIBA
C261L
C624L
NB-C261L
NB-C624L
DA SILVA
ET8995
DEPA
ET73576
DRI
EAI
2274087
2675038
ELSTOCK
ERA Benelux
BC63576
EUROBRAKE
53012137129
FAI AutoParts
FCA277L
FPCA277L
FEBI BILSTEIN
FERODO
FREMAX
FBC1109L
FTE
Frankberg
5481FB0003025
GENERAL RICAMBI
GIRLING
7110705
HELLA
8AC 355 387-131
8AN 355 787-131
HELLA PAGID
8AC 355 387-131
8AN 355 787-131
HERTH+BUSS JAKOPARTS
JAPANPARTS
JAPKO
JAPOCAT
TB101-E0001
JP GROUP
JURATEK
JCA1109L
JURID
694325J
KAMOKA
KAWE
343576
LAUBER
MAPCO
4220
MAXGEAR
MAXTECH
6275040
6475040
6476015
MDR
EUB-12137129
MOTAQUIP
VBC313L
MTR
12221019
NAPA
NCA1245RM
NCA1943RM
NEOCOM
0810169
NIPPARTS
N3212100
NK
NPS
T321A125
NTY
National
NBC7190L
PEUGEOT
4401G8
QUINTON HAZELL
QBS7879
RAP BRAKES
R-K1011
RE-EX
506-03928
REMANTE
012-001-000404R
012-001-000729R
REMSA
9026001
REMY
DC83576
RAB94687
RIDEX
78B0736
SERA
3274087
3675038
SERCORE
23CA0767
SHAFTEC
BC2001
BC2001SF
SNRA
1274087
1675038
STARTCAR
6274087
6675038
STELLOX
05-90346-SX
05-990512-SX
TECDRIVE
TET0539
TET4965
TEXTAR
38141200
TMI
BR003928
TOYOTA
477500H010
TRISCAN
TRW
BHV705
BHV705E
VEGE
24814301
WAI
BC8201
YSPARTS
YS-BC1499
ZentParts
Z183682
sbs
13012137129
Fit Vehicles
CITROËN
5 vehicles
C1
2005 - 2021
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| C1 (PM_, PN_) 1.4 HDi | 2005-06 - 2014-09 | 40 | 54 | 1398 | |
| C1 II (PA_, PS_) 1.2 VTi 82 | 2014-04 - 2018-04 | 60 | 82 | 1199 | |
| C1 (PM_, PN_) 1.0 | 2005-06 - 2014-09 | 50 | 68 | 998 | |
| C1 II (PA_, PS_) 1.0 VTi 68 | 2014-04 - 2018-04 | 51 | 69 | 998 | |
| C1 II (PA_, PS_) 1.0 VTi 72 | 2018-06 - 2021-07 | 53 | 998 |
PEUGEOT
5 vehicles
107
2005 - 2014
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| 107 (PM_, PN_) 1.0 | 2005-06 - 2014-05 | 50 | 68 | 998 | |
| 107 (PM_, PN_) 1.4 HDi | 2005-06 - 2014-05 | 40 | 54 | 1398 |
108
2014 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| 108 1.0 VTi 72 | 2018-05 - ... | 53 | 998 | ||
| 108 1.2 | 2014-05 - ... | 60 | 82 | 1199 | |
| 108 1.0 VTi | 2014-05 - ... | 51 | 69 | 998 |
TOYOTA
6 vehicles
AYGO
2005 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| AYGO (_B4_) 1.0 (KGB40) | 2014-05 - ... | 51 | 69 | 998 | |
| AYGO (_B4_) 1.2 (PAB40) | 2014-05 - ... | 60 | 82 | 1199 | |
| AYGO Umpimalli/viistoperä (_B1_) 1.0 VVTi (KGB10) | 2005-07 - 2014-05 | 50 | 998 | ||
| AYGO (_B1_) 1.4 D-4D (WNB10_, WNB10R) | 2005-07 - 2010-08 | 40 | 54 | 1398 | |
| AYGO (_B4_) 1.0 VVTi (KGB40) | 2018-03 - ... | 53 | 998 | ||
| AYGO (_B1_) 1.0 (KGB10_, KGB10R) | 2005-07 - 2014-05 | 50 | 68 | 998 |
Alternatives
€58,45
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€111,56
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€50,69
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€82,62
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€71,57
Lähetys seuraavana arkipäivänä