Tiedot tuotteesta
| Paine | 120 bar |
| Käyttö | Hydraulinen |
| Materiaali | Alumiini |
| Venttiilimalli | Paineenrajoitin venttiili |
| Hihnapyörä-Ø | 115 mm |
| Hihnapyörät | Hihnapyörällä |
| Pyörimissuunta | Pyörimissuunta myötäpäivään |
| Pumpputyyppi | Siipikennopumppu |
| Takuu | 3 vuoden takuu |
| Uusi osa | |
| Rihloja | 6 kpl |
| Vertaa vanhaa osaa uuteen | erit. alkuperäisvar. nroa |
| Kiinnityspisteiden etäisyys | 42.5 mm |
| Paino | 3.42 kg |
Shipping Details
| Weight | 3.36 Kg |
| Customs Code | 841360 |
| Country of Origin | China |
€160.70
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
MERCEDES-BENZ
Cross-Reference Numbers
4U Autoparts
12178MR
A.Z. Meisterteile
AZMT-42-022-1196
ABAKUS
APEC
APS1089
ASAM AUTOMOTIVE
96598
ASPART
1SPU1036
ATI
P2438
AUGER
107055
BOSCH
BSG
BSG 60-355-028
BSG 60-371-001
CASCO
CSP76174AS
CAUTEX
773811
CEVAM
135500
GA135500
OL135500
DA SILVA
DP3364
DEPA
PA2438
DRI
DT Spare Parts
ELSTOCK
15-1713
ERA Benelux
SP85500
FACAR
822153
FARE SA
34850
FARE-CO
34850
FARE-RCH
34850
FAST
FEBI BILSTEIN
FLAMAR
BHF580167HQ
FREY
760915201
Frankberg
5481FB0018527
HELLA
8TL 359 000-441
8TL 359 000-901
Henkel Parts
9114250
INDECO
BNME026
BRME026
JP GROUP
KRAFTVOLL GERMANY
01060052
LAUBER
55.9914
LENCO
SP3963
MAPCO
27941
MERCEDES-BENZ
006 466 66 01
006 466 66 01 80
0064666601
646 666 01 80
64666601
A 006 466 66 01
A 006 466 66 01 80
A 646 666 01 80
A0064666601
MEYLE
MOTORHERZ
P1671HG
MTR
12195337
Metalcaucho
NAPA
NPS1089
NEOCOM
BDR-5739
NTY
OSSCA
63090
PLYOM
P773811
RE-EX
504-01702
REAL
36172471BN
REMY
DSP3963
RIDEX
12H0156
SAMPA
SANDO
SSP76174.0
SHAFTEC
HP11687
HP11687SF
SPIDAN
STC
T451677
Stark
SKHP-0540156
TMI
PU01702
TRICLO
422273
TRISCAN
TRUCKTEC AUTOMOTIVE
VAICO
WILMINK GROUP
WG1993939
WG2357231
Fit Vehicles
MERCEDES-BENZ
69 vehicles
SPRINTER
2006 - 2018
VIANO
2010 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| VIANO (W639) CDI 2.2 (639.811, 639.813, 639.815, 639.711, 639.713) | 2010-07 - ... | 100 | 136 | 2143 | |
| VIANO (W639) CDI 2.2 4-matic (639.811, 639.813, 639.815, 639.711,... | 2010-07 - ... | 100 | 136 | 2143 | |
| VIANO (W639) CDI 2.2 (639.811, 639.813, 639.815, 639.711, 639.713) | 2010-07 - ... | 120 | 163 | 2143 | |
| VIANO (W639) CDI 2.2 4-matic (639.811, 639.813, 639.815, 639.711,... | 2010-07 - ... | 120 | 163 | 2143 |
VITO
2010 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| VITO / MIXTO Umpikori (W639) 113 CDI 4x4 (639.601, 639.603, 639.605) | 2010-09 - 2014-08 | 100 | 136 | 2143 | |
| VITO Bussi (W639) 113 CDI (639.701, 639.703, 639.705) | 2010-09 - ... | 100 | 136 | 2143 | |
| VITO Bussi (W639) 113 CDI 4x4 (639.701, 639.703, 639.705) | 2010-09 - 2014-08 | 100 | 136 | 2143 | |
| VITO Bussi (W639) 116 CDI (639.701, 639.703, 639.705) | 2010-09 - ... | 120 | 163 | 2143 | |
| VITO Bussi (W639) 116 CDI 4x4 (639.701, 639.703, 639.705) | 2010-09 - 2014-08 | 120 | 163 | 2143 | |
| VITO / MIXTO Umpikori (W639) 116 CDI 4x4 (639.601, 639.603, 639.605) | 2010-09 - 2014-08 | 120 | 163 | 2143 | |
| VITO / MIXTO Umpikori (W639) 116 CDI (639.601, 639.603, 639.605) | 2010-09 - 2014-08 | 120 | 163 | 2143 |
Alternatives
€364,41
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€600,88
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€266,61
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€227,26
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€253,89
Lähetys seuraavana arkipäivänä