Tiedot tuotteesta
| Paine | 100 bar |
| Käyttö | Hydraulinen |
| Materiaali | Alumiini |
| Venttiilimalli | Paineenrajoitin venttiili |
| Hihnapyörät | Ilman hihnapyöriä |
| Pyörimissuunta | Pyörimissuunta myötäpäivään |
| Sisään/ulosmeno aukkojen lukumäärä | 1 |
| Pumpputyyppi | Siipikennopumppu |
| Takuu | 3 vuoden takuu |
| Uusi osa | |
| Vertaa vanhaa osaa uuteen | erit. alkuperäisvar. nroa |
| Kiinnityspisteiden etäisyys | 38.5 mm |
| Paino | 1.84 kg |
| Käyttöpaine | 100 bar |
| Siirtomäärä | 75 l/h |
Shipping Details
| Weight | 1.819 Kg |
| Customs Code | 841360 |
| Country of Origin | China |
€59.89
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
AUDI
SKODA
Cross-Reference Numbers
A.Z. Meisterteile
AZMT-42-022-1286
ABAKUS
ATI
P515
AUDI
8D0145156F
8D0145156FX
AUTEX
863129
BAPMIC
BF0318120022
BOSCH
BTAP
BVC410-013
CAUTEX
773760
CEVAM
130020
GA130020
OL130020
DA SILVA
DP2606
DEPA
PA515
DIPASPORT
PSO101DPSN
DRI
DYNAMATRIX
DPSP030
EAI
PH13007
SOR4130020
ELSTOCK
ENERGY
PW680109
PW680145
ERA Benelux
SP8020
FACAR
802023
FARE SA
34881
FARE-CO
34881
FARE-MX
34881
FARE-RCH
34881
Frankberg
5481FB0018429
GENERAL RICAMBI
HELLA
8TL 358 625-011
Henkel Parts
9113559
INDECO
BRAU041
IPD
36-2124
JP GROUP
KRAFTVOLL GERMANY
01060033
LAUBER
LENCO
SP3423
LIZARTE
04.13.0020
MAPCO
27820
MAXGEAR
MOTORHERZ
P1360HG
Metalcaucho
NTY
OSSCA
07475
PATRON
PPS061
PLYOM
P773760
PROFIT
3040-7858
RE-EX
504-00182
REMY
DSP020
RIDEX
12H0023
SERA
PH13007
SOR4130020
SERCORE
07B576
SKODA
8D0145156F
8D0145156FX
SNRA
PH13007
SOR4130020
SPIDAN
STARTCAR
PH13007
SOR4130020
STC
T451560
STELLOX
00-35536-SX
Stark
SKHP-0540023
TMI
PU00182
TOPRAN
TRISCAN
TRUCKTEC AUTOMOTIVE
TRW
URW
32-71521
VAG
8D0145156F
8D0145156FX
VAICO
VW
8D0145156F
8D0145156FX
WAT
BAD50Z
YSPARTS
PW680109
vika
Fit Vehicles
AUDI
21 vehicles
A4
1995 - 2005
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| A4 B5 (8D2) 2.4 | 1997-03 - 2000-11 | 121 | 165 | 2393 | |
| A4 B6 (8E2) 2.4 | 2001-09 - 2004-12 | 125 | 170 | 2393 | |
| A4 B5 Avant (8D5) 2.4 | 1997-08 - 2001-09 | 120 | 163 | 2393 | |
| A4 B5 Avant (8D5) 2.8 | 1996-10 - 2001-09 | 142 | 193 | 2771 | |
| A4 B6 Cabriolet (8H7) 2.4 | 2002-04 - 2005-12 | 125 | 170 | 2393 | |
| A4 B5 (8D2) 2.6 | 1995-01 - 2000-11 | 110 | 150 | 2598 | |
| A4 B5 (8D2) 2.6 quattro | 1995-01 - 2000-11 | 110 | 150 | 2598 | |
| A4 B5 (8D2) 2.8 | 1995-09 - 1997-07 | 128 | 174 | 2771 | |
| A4 B5 (8D2) 2.8 quattro | 1995-01 - 1997-07 | 128 | 174 | 2771 | |
| A4 B5 Avant (8D5) 2.4 quattro | 1997-03 - 2001-09 | 121 | 165 | 2393 | |
| A4 B5 (8D2) 2.8 | 1996-10 - 2000-11 | 142 | 193 | 2771 | |
| A4 B5 Avant (8D5) 2.4 | 1997-03 - 2001-09 | 121 | 165 | 2393 | |
| A4 B5 Avant (8D5) 2.4 quattro | 1997-08 - 2001-09 | 120 | 163 | 2393 | |
| A4 B5 Avant (8D5) 2.6 | 1996-02 - 2001-09 | 110 | 150 | 2598 | |
| A4 B5 Avant (8D5) 2.6 quattro | 1996-01 - 2001-09 | 110 | 150 | 2598 | |
| A4 B5 Avant (8D5) 2.8 quattro | 1996-10 - 2001-09 | 142 | 193 | 2771 | |
| A4 B6 Avant (8E5) 2.4 | 2001-09 - 2004-12 | 125 | 170 | 2393 | |
| A4 B5 (8D2) 2.8 quattro | 1996-10 - 2001-08 | 142 | 193 | 2771 | |
| A4 B5 (8D2) 2.4 | 1997-08 - 2000-11 | 120 | 163 | 2393 | |
| A4 B5 (8D2) 2.4 quattro | 1997-03 - 2000-11 | 121 | 165 | 2393 | |
| A4 B5 (8D2) 2.4 quattro | 1997-08 - 2000-11 | 120 | 163 | 2393 |
SKODA
2 vehicles
SUPERB
2001 - 2008
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| SUPERB I (3U4) 2.8 V6 | 2002-06 - 2008-03 | 140 | 2771 | ||
| SUPERB I (3U4) 2.8 V6 | 2001-12 - 2008-03 | 142 | 193 | 2771 |
VW
10 vehicles
PASSAT
1996 - 2005
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| PASSAT B5 (3B2) 2.8 V6 | 1997-05 - 1999-09 | 132 | 2771 | ||
| PASSAT B5 (3B2) 2.8 V6 | 1999-09 - 2000-11 | 140 | 2771 | ||
| PASSAT B5 Variant (3B5) 2.8 V6 | 1997-09 - 1999-09 | 132 | 2771 | ||
| PASSAT B5 Variant (3B5) 2.8 V6 | 1999-09 - 2000-11 | 140 | 2771 | ||
| PASSAT B5 (3B2) 2.8 V6 | 1996-08 - 2000-11 | 142 | 193 | 2771 | |
| PASSAT B5 (3B2) 2.8 V6 Syncro/4motion | 1996-10 - 2000-11 | 142 | 193 | 2771 | |
| PASSAT B5.5 (3B3) 2.8 4motion | 2000-11 - 2005-05 | 142 | 193 | 2771 | |
| PASSAT B5 Variant (3B5) 2.8 V6 | 1997-06 - 2000-11 | 142 | 193 | 2771 | |
| PASSAT B5 Variant (3B5) 2.8 V6 Syncro/4motion | 1997-06 - 2000-11 | 142 | 193 | 2771 | |
| PASSAT B5.5 Variant (3B6) 2.8 4motion | 2000-11 - 2005-05 | 142 | 193 | 2771 |
Alternatives
€81,99
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€123,12
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€332,60
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€82,63
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€70,91
Lähetys seuraavana arkipäivänä