Tiedot tuotteesta
| Paine | 110 bar |
| Käyttö | Hydraulinen |
| Materiaali | Alumiini |
| Venttiilimalli | Paineenrajoitin venttiili |
| Hihnapyörät | Ilman hihnapyöriä |
| Pyörimissuunta | Pyörimissuunta myötäpäivään |
| Sisään/ulosmeno aukkojen lukumäärä | 1 |
| Pumpputyyppi | Siipikennopumppu |
| Takuu | 3 vuoden takuu |
| Uusi osa | |
| Vertaa vanhaa osaa uuteen | erit. alkuperäisvar. nroa |
| Kiinnityspisteiden etäisyys | 40.5 mm |
| Paino | 1.49 kg |
| Käyttöpaine | 110 bar |
| Siirtomäärä | 90 l/h |
Shipping Details
| Weight | 1.547 Kg |
| Customs Code | 841360 |
| Country of Origin | China |
€60.92
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
Cross-Reference Numbers
4U Autoparts
12218VV
A.Z. Meisterteile
AZMT-42-022-1165
ABAKUS
APEC
APS1011
ASAM AUTOMOTIVE
99397
ASPART
1SPU1053
ASTEMO-HITACHI
133633
2503633
ATI
P1045
P507
AUGER
169796
Amity AP
60-PSP-0004
BGA
PSP9603
BSG
BSG 90-355-011
CASCO
CSP73118AS
CSP73118GS
CAUTEX
768323
CEVAM
135353
GA135353
OL135353
DA SILVA
DP3029
DEPA
PA1045
DRI
DT Spare Parts
DYNAMATRIX
DPSP052
EAI
PH13044
PH94004
SOR4940103
ELSTOCK
ENERGY
PW680998
FACAR
840052
FARE SA
17094
FARE-CO
17094
FARE-MX
17094
FARE-RCH
17094
FAST
FEBI BILSTEIN
FENOX
HPS00036
FLAMAR
BHF920137HQ
BHF920137VW
G.U.D.
GPP100112
GENERAL RICAMBI
Henkel Parts
9114589
HÜCO
133633
INDECO
BNVW080
BRVW080
ITAB AUTOMOTIVE
42073118AV
42073118OV
JP GROUP
JPN
90K9082-JPN
KAMOKA
KRAFTVOLL GERMANY
01060085
LAUBER
LENCO
SP3729
LGK
037081118LGK
037081118OEM
LIZARTE
04.13.0073
04.94.0103
44.94.0103
MAPCO
27813
MAXGEAR
MEYLE
MILES
DC19032
MOTORHERZ
P1039HG
MTR
12134294
Metalcaucho
NAPA
NPS1011
NEOCOM
BDR-5510
BDR-5510N
BDR-5711
NTY
OSSCA
16534
PATRON
PPS1067
PLYOM
P768323
PROFIT
3040-0998
RE-EX
504-00265
REAL
36176811BN
36176811OE
RECOFICIAL
RECSSP73118.0
RECSSP73118.1
REMY
DSP2346
RIDEX
12H0055
SAMPA
SANDO
SSP73118.0
SSP73118.1
SERA
PH13044
PH94004
SOR4940103
SHAFTEC
HP1905
HP1905SF
SNRA
PH13044
PH94004
SOR4940103
SPIDAN
STARTCAR
PH13044
PH94004
SOR4940103
STC
T450365
STELLOX
00-36315-SX
Stark
SKHP-0540055
TMI
PU00265
TOPRAN
TRISCAN
TRUCKTEC AUTOMOTIVE
TRW
VAICO
VW
2E0422155A
2E0422155B
2E0422155C
7E0422154
7H0422154D
7H0422154F
WAT
BVW52K
WILMINK GROUP
WG1994089
ZentParts
Z38916
Fit Vehicles
VW
37 vehicles
CRAFTER
2006 - 2016
MULTIVAN
2003 - 2009
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| MULTIVAN T5 (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) 1.9 TDI | 2003-04 - 2009-11 | 77 | 105 | 1896 | |
| MULTIVAN T5 (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) 1.9 TDI | 2006-01 - 2009-11 | 75 | 102 | 1896 | |
| MULTIVAN T5 (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) 1.9 TDI | 2003-04 - 2009-11 | 63 | 85 | 1896 | |
| MULTIVAN T5 (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) 1.9 TDI | 2006-01 - 2009-11 | 62 | 84 | 1896 |
TRANSPORTER
2003 - 2009
Alternatives
€305,43
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€94,18
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€353,35
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€165,15
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€111,19
Lähetys seuraavana arkipäivänä