Tiedot tuotteesta
| Paine | 100 bar |
| Käyttö | Hydraulinen |
| Materiaali | Alumiini |
| Venttiilimalli | Paineenrajoitin venttiili |
| Hihnapyörät | Ilman hihnapyöriä |
| Pyörimissuunta | Pyörimissuunta myötäpäivään |
| Sisään/ulosmeno aukkojen lukumäärä | 1 |
| Pumpputyyppi | Siipikennopumppu |
| Takuu | 3 vuoden takuu |
| Uusi osa | |
| Vertaa vanhaa osaa uuteen | erit. alkuperäisvar. nroa |
| Kiinnityspisteiden etäisyys | 40.5 mm |
| Paino | 1.72 kg |
| Käyttöpaine | 100 bar |
| Siirtomäärä | 70 l/h |
Shipping Details
| Weight | 1.725 Kg |
| Customs Code | 841360 |
| Country of Origin | China |
€86.66
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
Cross-Reference Numbers
4U Autoparts
12108BW
A.Z. Meisterteile
AZMT-42-022-1056
AZMT-42-022-1226
ABAKUS
APEC
APS1030
ASAM AUTOMOTIVE
99399
ATI
P1907
AUTEX
863146
Autostar Germany
364600
BAPMIC
BF0318120124
BGA
PSP0900
BMW
32416750423
32416760034
32416760036
6750423
6760034
6760036
BOGAP
B3213105
BOSCH
BSG
BSG 15-355-014
BTAP
BBC410-001
CASCO
CSP75114AS
CSP75114GS
CAUTEX
768477
CEVAM
131610
GA131610
OL131610
DA SILVA
DP2886
DEPA
PA1907
DIPASPORT
PSO019DPSN
DRI
EAI
PH88008
SOR4880200
ELSTOCK
ENERGY
PW680246
ERA Benelux
SP81610
FACAR
804051
FARE SA
34873
FARE-CO
34873
FARE-MX
34873
FARE-RCH
34873
FLAMAR
BHF520157BM
BHF520157HQ
FREY
860901701
GENERAL RICAMBI
HOFFER
8093003
Henkel Parts
9113625
INDECO
BNBW021
BRBW021
IPD
36-2141
ITAB AUTOMOTIVE
42075114AV
JP GROUP
JPN
90K9022-JPN
KAMOKA
KRAFTVOLL GERMANY
01060101
LAUBER
LENCO
SP3634
LGK
037083114LGK
037083114OEM
LIZARTE
04.88.0200
44.88.0200
MAPCO
27657
MATRIX PRO
MX01460051
MAXGEAR
MEAT & DORIA
93003
MEYLE
MOTORHERZ
P1006HG
MTR
12157686
Metalcaucho
NAPA
NPS1030
NEOCOM
BDR-5328
BDR-5328N
NTY
OSSCA
07479
PARTQUIP
PSP025
PATRON
PPS014
PLYOM
P768477
PROFIT
3040-0246
RE-EX
504-00027
REAL
36194411BN
36194411OE
RECOFICIAL
RECSSP75114.0
RECSSP75114.1
REMY
DSP1210
RIDEX
12H0012
SANDO
SSP75114.0
SSP75114.1
SERA
PH88008
SOR4880200
SERCORE
07B419N
SHAFTEC
HP1610
HP1610SF
SNRA
PH88008
SOR4880200
SPIDAN
STARTCAR
PH88008
SOR4880200
STC
T450524
STELLOX
00-36039-SX
Schaeffler LuK
Stark
SKHP-0540011
TMI
PU00027
TOPRAN
TRISCAN
TRUCKTEC AUTOMOTIVE
TRW
UPG UK & IRELAND
IMX BM-SP-001X
VAICO
WAT
BBM64L
WILMINK GROUP
WG1993657
at autoteile germany
at23175
hajus Autoteile
4221040
vika
Fit Vehicles
BMW
22 vehicles
3
1998 - 2007
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| 3 Coupe (E46) 330 Ci | 2000-06 - 2006-05 | 170 | 231 | 2979 | |
| 3 Coupe (E46) 328 Ci | 1998-12 - 2000-05 | 142 | 193 | 2793 | |
| 3 Coupe (E46) 325 Ci | 2000-09 - 2006-05 | 141 | 192 | 2494 | |
| 3 Coupe (E46) 323 Ci | 1999-04 - 2000-09 | 125 | 170 | 2494 | |
| 3 Coupe (E46) 320 Ci | 2000-01 - 2006-05 | 125 | 170 | 2171 | |
| 3 Coupe (E46) 320 Ci | 1999-02 - 2001-08 | 110 | 150 | 1990 | |
| 3 (E46) 323 i | 1998-03 - 2000-09 | 125 | 170 | 2494 | |
| 3 (E46) 320 i | 1998-03 - 2000-09 | 110 | 150 | 1990 | |
| 3 (E46) 328 i | 1998-02 - 2000-06 | 142 | 193 | 2793 | |
| 3 Coupe (E46) 330 xi | 2000-06 - 2006-07 | 170 | 231 | 2979 | |
| 3 (E46) 320 i | 2000-09 - 2005-02 | 125 | 170 | 2171 | |
| 3 (E46) 325 i | 2000-09 - 2005-02 | 141 | 192 | 2494 | |
| 3 (E46) 330 i | 2000-06 - 2005-02 | 170 | 231 | 2979 | |
| 3 Touring (E46) 320 i | 1999-10 - 2000-09 | 110 | 150 | 1990 | |
| 3 Touring (E46) 320 i | 2000-09 - 2005-02 | 125 | 170 | 2171 | |
| 3 Touring (E46) 325 i | 2000-09 - 2005-02 | 141 | 192 | 2494 | |
| 3 Touring (E46) 328 i | 1999-06 - 2000-05 | 142 | 193 | 2793 | |
| 3 Touring (E46) 330 i | 2000-06 - 2005-02 | 170 | 231 | 2979 | |
| 3 Cabriolet (E46) 320 Ci | 2000-09 - 2007-12 | 125 | 170 | 2171 | |
| 3 Cabriolet (E46) 330 Ci | 2000-06 - 2006-08 | 170 | 231 | 2979 | |
| 3 Cabriolet (E46) 325 Ci | 2000-09 - 2006-08 | 141 | 192 | 2494 | |
| 3 Cabriolet (E46) 323 Ci | 2000-04 - 2000-09 | 125 | 170 | 2494 |
Alternatives
€181,01
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€133,03
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€134,56
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€162,16
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€125,44
Lähetys seuraavana arkipäivänä