Tiedot tuotteesta
| Paine | 95 bar |
| Käyttö | Hydraulinen |
| Materiaali | Alumiini |
| Venttiilimalli | Paineenrajoitin venttiili |
| Hihnapyörä-Ø | 114 mm |
| Hihnapyörät | Hihnapyörällä |
| Pyörimissuunta | Pyörimissuunta myötäpäivään |
| Sisään/ulosmeno aukkojen lukumäärä | 1 |
| Pumpputyyppi | Siipikennopumppu |
| Takuu | 3 vuoden takuu |
| Uusi osa | |
| Rihloja | 6 kpl |
| Vertaa vanhaa osaa uuteen | erit. alkuperäisvar. nroa |
| Kiinnityspisteiden etäisyys | 38 mm |
| Paino | 2.2 kg |
| Käyttöpaine | 85 bar |
| Siirtomäärä | 70 l/h |
Shipping Details
| Weight | 2.338 Kg |
| Customs Code | 841360 |
| Country of Origin | Poland |
€68.70
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
CITROËN/PEUGEOT
PEUGEOT
Cross-Reference Numbers
ABAKUS
AUTEX
863100
CEVAM
130367
GA130367
OL130367
CITROËN
400793
4007V9
9610519980
9614378180
96144288
9614428880
9614428980
9614429080
CITROËN/PEUGEOT
400793
4007V9
9610519980
9614378180
96144288
DEPA
PA109
DIPASPORT
PSO023DPSN
DRI
EAI
PH07055
ELSTOCK
15-0559
ENERGY
PW680527
GENERAL RICAMBI
INDECO
BNCI006135A
BNCI006135B
BRCI006135A
BRCI006135B
IPD
36-2095
LIZARTE
04.07.0350-2
MAPCO
27311
OM
26030558
400787
400790
4007JE
4007V9
9614378280
96144288
96144290
9638383080
PEUGEOT
400793
4007V9
9610519980
9614378180
96144288
RE-EX
504-00560
REMY
DSP367
RIDEX
12H0205
SERA
PH07055
SERCORE
07B421
07B421A
07B421B
07B421C
07B424
SNRA
PH07055
STARTCAR
PH07055
Stark
SKHP-0540205
TMI
PU00560
Fit Vehicles
CITROËN
20 vehicles
BERLINGO
1997 - 2002
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| BERLINGO / BERLINGO FIRST Umpikori/tila-auto (M_) 1.8 i | 1998-05 - 2002-10 | 66 | 90 | 1761 | |
| BERLINGO / BERLINGO FIRST Tila-auto (MF_, GJK_, GFK_) 1.8 i 4WD (MFLFX) | 1997-04 - 2001-10 | 66 | 90 | 1761 | |
| BERLINGO / BERLINGO FIRST Tila-auto (MF_, GJK_, GFK_) 1.8 i (MFLFX) | 1997-05 - 2002-10 | 66 | 90 | 1761 |
XSARA
1997 - 2000
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| XSARA Coupe (N0) 1.8 i 16V | 1998-02 - 2000-09 | 81 | 110 | 1761 | |
| XSARA (N1) 1.8 i | 1997-04 - 2000-09 | 66 | 90 | 1761 | |
| XSARA (N1) 1.8 i 16V | 1997-04 - 2000-09 | 81 | 110 | 1761 | |
| XSARA (N1) 1.8 i Aut. | 1997-04 - 2000-09 | 74 | 101 | 1761 | |
| XSARA Coupe (N0) 1.8 i | 1998-02 - 2000-09 | 66 | 90 | 1761 | |
| XSARA Break (N2) 1.8 i 16V | 1997-10 - 2000-09 | 81 | 110 | 1761 | |
| XSARA Break (N2) 1.8 i Aut. | 1997-10 - 2000-09 | 74 | 101 | 1761 |
ZX
1991 - 1998
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| ZX Break (N2) 1.8 i | 1993-10 - 1997-10 | 74 | 101 | 1761 | |
| ZX Break (N2) 1.8 i 16V | 1996-01 - 1998-02 | 81 | 110 | 1761 | |
| ZX (N2) 1.8 i 16V | 1996-01 - 1997-06 | 81 | 110 | 1761 | |
| ZX (N2) 1.8 | 1991-03 - 1997-10 | 76 | 103 | 1761 | |
| ZX (N2) 1.8 i | 1992-07 - 1997-06 | 74 | 101 | 1761 | |
| ZX (N2) 2.0 | 1994-07 - 1997-10 | 90 | 122 | 1998 | |
| ZX (N2) 2.0 i | 1992-07 - 1997-06 | 89 | 121 | 1998 | |
| ZX (N2) 2.0 i 16V | 1992-07 - 1994-10 | 112 | 152 | 1998 | |
| ZX (N2) 2.0 i 16V | 1994-06 - 1997-06 | 110 | 150 | 1998 | |
| ZX (N2) 2.0 i 16V | 1996-05 - 1997-06 | 120 | 163 | 1998 |
PEUGEOT
17 vehicles
306
1993 - 2002
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| 306 Cabriolet (7D, N3, N5) 1.8 | 1994-03 - 2002-04 | 74 | 101 | 1761 | |
| 306 Cabriolet (7D, N3, N5) 2.0 | 1994-03 - 2002-04 | 89 | 121 | 1998 | |
| 306 Viistoperä (7A, 7C, N3, N5) 2.0 S16 | 1993-05 - 2001-05 | 112 | 152 | 1998 | |
| 306 Viistoperä (7A, 7C, N3, N5) 2.0 S16 | 1994-06 - 2001-05 | 110 | 150 | 1998 | |
| 306 Viistoperä (7A, 7C, N3, N5) 2.0 S16 | 1996-06 - 2001-05 | 120 | 163 | 1998 | |
| 306 Viistoperä (7A, 7C, N3, N5) 2.0 XSi | 1993-05 - 2001-05 | 89 | 121 | 1998 | |
| 306 (7B, N3, N5) 2.0 S16 | 1994-06 - 2001-05 | 112 | 152 | 1998 | |
| 306 (7B, N3, N5) 2.0 S16 | 1994-06 - 2001-05 | 110 | 150 | 1998 | |
| 306 (7B, N3, N5) 1.8 16V | 1997-03 - 2001-05 | 81 | 110 | 1761 | |
| 306 (7B, N3, N5) 2.0 ST | 1994-07 - 2001-05 | 89 | 121 | 1998 | |
| 306 Break (7E, N3, N5) 1.8 | 1997-03 - 2002-04 | 74 | 101 | 1761 | |
| 306 Break (7E, N3, N5) 1.8 16V | 1997-03 - 2002-04 | 81 | 110 | 1761 | |
| 306 Viistoperä (7A, 7C, N3, N5) 1.8 | 1993-05 - 2001-05 | 74 | 101 | 1761 | |
| 306 Viistoperä (7A, 7C, N3, N5) 1.8 16V | 1997-03 - 2001-05 | 81 | 110 | 1761 | |
| 306 (7B, N3, N5) 1.8 ST | 1994-06 - 2001-05 | 74 | 101 | 1761 |
405
1992 - 1995
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| 405 II (4B) 2.0 MI-16 | 1992-08 - 1995-10 | 112 | 152 | 1998 |
PARTNER
1997 - 2002
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| PARTNER Tila-auto (5_, G_) 1.8 | 1997-05 - 2002-12 | 66 | 90 | 1761 |
Alternatives
€208,05
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€174,47
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€83,73
Lähetys seuraavana arkipäivänä