Tiedot tuotteesta
| Paine | 100 bar |
| Käyttö | Hydraulinen |
| Materiaali | Alumiini |
| Venttiilimalli | Paineenrajoitin venttiili |
| Hihnapyörä-Ø | 137 mm |
| Hihnapyörät | Hihnapyörällä |
| Lisätarvike/lisätieto | Ilman säiliötä |
| Pyörimissuunta | Pyörimissuunta myötäpäivään |
| Sisään/ulosmeno aukkojen lukumäärä | 1 |
| Pumpputyyppi | Siipikennopumppu |
| Takuu | 3 vuoden takuu |
| Uusi osa | |
| Rihloja | 6 kpl |
| Vertaa vanhaa osaa uuteen | erit. alkuperäisvar. nroa |
| Kiinnityspisteiden etäisyys | 39.5 mm |
| Paino | 2.33 kg |
| Käyttöpaine | 100 bar |
| Siirtomäärä | 50 l/h |
Shipping Details
| Weight | 2.53 Kg |
| Customs Code | 841360 |
| Country of Origin | China |
€73.62
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
Cross-Reference Numbers
3RG
A.Z. Meisterteile
AZMT-42-022-1145
ASAM AUTOMOTIVE
126046
ATI
P129
BGA
PSP6700
CASCO
CSP70146AS
CEVAM
130377
GA130377
OL130377
CITROËN
26 079 836
4007.3E
4007.KX
4007.LA
4007.LJ
4007.V5
96 322 528 80
96 368 688 80
DEPA
PA129
DRI
EAI
PH07043
SOR4070284
ELSTOCK
ENERGY
PW680517
FAST
FEBI BILSTEIN
FLAMAR
BHF750107HQ
Frankberg
5481FB0018792
Henkel Parts
9114356
INDECO
BNPE004135
BRPE004135
ITAB AUTOMOTIVE
42070146AV
LAUBER
LENCO
SP3171
LGK
037078146LGK
LIZARTE
04.07.0284
44.07.0284
MAXGEAR
MILES
DC19006
MOTORHERZ
P1171HG
NEOCOM
BDR-5097
BDR-5097N
NTY
PATRON
PPS053
PEUGEOT
26 079 836
4007.KX
4007.LA
4007.LJ
4007.V5
96 322 528 80
96 368 688 80
9636868880
PROFIT
3040-0515
RE-EX
504-00196
REAL
36182641BN
RECOFICIAL
RECSSP70146.0
REMY
DSP447
RIDEX
12H0035
SANDO
SSP70146.0
SERA
PH07043
SOR4070284
SERCORE
07B494DC
07B495DC
SNRA
PH07043
SOR4070284
STARTCAR
PH07043
SOR4070284
STELLOX
00-35559-SX
Stark
SKHP-0540035
TMI
PU00196
TRISCAN
URW
32-80533
32-80535
WAT
BPG83S
WILMINK GROUP
WG1993972
WG2357610
Fit Vehicles
CITROËN
8 vehicles
BERLINGO
1996 - 2011
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| BERLINGO / BERLINGO FIRST Umpikori/tila-auto (M_) 1.4 i (MBKFX, MBKFW) | 1996-07 - 2011-12 | 55 | 75 | 1360 | |
| BERLINGO / BERLINGO FIRST Umpikori/tila-auto (M_) 1.6 16V (MBNFU) | 2000-10 - 2008-03 | 80 | 109 | 1587 | |
| BERLINGO / BERLINGO FIRST Tila-auto (MF_, GJK_, GFK_) 1.6 16V (MFNFU) | 2000-10 - 2011-12 | 80 | 109 | 1587 | |
| BERLINGO / BERLINGO FIRST Tila-auto (MF_, GJK_, GFK_) 1.6 16V (MFNFU) | 2002-11 - 2008-10 | 81 | 1587 | ||
| BERLINGO / BERLINGO FIRST Umpikori/tila-auto (M_) 1.6 16V | 2005-08 - 2007-12 | 81 | 1587 |
XSARA
1999 - 2012
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| XSARA PICASSO (N68) 2.0 16V | 2003-01 - 2012-06 | 100 | 136 | 1997 | |
| XSARA PICASSO (N68) 1.8 16V | 2000-02 - 2005-08 | 85 | 115 | 1749 | |
| XSARA PICASSO (N68) 2.0 16V | 1999-12 - 2011-11 | 101 | 1997 |
PEUGEOT
29 vehicles
206
1998 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| 206 Viistoperä (2A/C) 1.6 BiFuel | 2000-07 - 2009-04 | 80 | 1587 | ||
| 206 Van 1.1 | 2002-09 - 2007-02 | 44 | 1124 | ||
| 206 Viistoperä (2A/C) 1.4 LPG | 2006-05 - 2007-09 | 55 | 1360 | ||
| 206 CC (2D) 1.6 | 2001-09 - 2008-12 | 81 | 1587 | ||
| 206 Viistoperä (2A/C) 1.6 8V | 1999-05 - 2003-10 | 66 | 1587 | ||
| 206 Viistoperä (2A/C) 1.1 | 1998-08 - 2000-07 | 40 | 54 | 1124 | |
| 206 CC (2D) 1.6 16V (2DNFUF, 2DNFUR) | 2000-09 - 2007-12 | 80 | 109 | 1587 | |
| 206 CC (2D) 2.0 S16 | 2000-09 - 2007-12 | 100 | 136 | 1997 | |
| 206 Viistoperä (2A/C) 1.1 i | 1998-09 - 2007-02 | 44 | 60 | 1124 | |
| 206 Viistoperä (2A/C) 1.4 i | 1998-09 - 2012-12 | 55 | 75 | 1360 | |
| 206 Viistoperä (2A/C) 1.6 16V | 2000-07 - 2009-04 | 80 | 109 | 1587 | |
| 206 Viistoperä (2A/C) 1.6 i | 1998-09 - 2000-12 | 65 | 89 | 1587 | |
| 206 Viistoperä (2A/C) 2.0 RC | 2003-07 - 2007-12 | 130 | 177 | 1997 | |
| 206 Viistoperä (2A/C) 2.0 S16 | 1999-04 - 2000-10 | 99 | 135 | 1997 | |
| 206 Viistoperä (2A/C) 2.0 S16 | 1999-06 - 2007-12 | 100 | 136 | 1997 | |
| 206 Sedan 1.4 | 2007-03 - ... | 55 | 75 | 1360 | |
| 206 Sedan 1.6 16V | 2007-03 - ... | 80 | 109 | 1587 | |
| 206 SW (2E/K) 1.1 | 2002-07 - 2007-02 | 44 | 60 | 1124 | |
| 206 SW (2E/K) 1.4 | 2002-07 - 2007-02 | 55 | 75 | 1360 | |
| 206 SW (2E/K) 1.6 16V | 2002-07 - ... | 80 | 109 | 1587 | |
| 206 SW (2E/K) 2.0 16V | 2002-07 - 2007-02 | 100 | 136 | 1997 |
206+
2009 - 2013
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| 206+ (2L_, 2M_) 1.4 i (2LKFWA, 2MKFWA) | 2009-01 - 2013-08 | 55 | 75 | 1360 |
PARTNER
1996 - 2015
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| PARTNER Umpikori/tila-auto (5_, G_) 1.6 Bioflex | 2000-09 - 2002-10 | 80 | 1587 | ||
| PARTNER Umpikori/tila-auto (5_, G_) 1.6 | 2000-09 - 2002-10 | 80 | 1587 | ||
| PARTNER Tila-auto (5_, G_) 1.6 Flexfuel | 2000-09 - 2002-10 | 80 | 1587 | ||
| PARTNER Lava / alusta (5_, G_) 1.6 | 2000-09 - 2008-05 | 80 | 1587 | ||
| PARTNER Tila-auto (5_, G_) 1.4 | 1996-06 - 2015-12 | 55 | 75 | 1360 | |
| PARTNER Tila-auto (5_, G_) 1.6 16V | 2001-07 - 2008-03 | 80 | 109 | 1587 | |
| PARTNER Umpikori/tila-auto (5_, G_) 1.4 | 1996-06 - 2015-12 | 55 | 75 | 1360 |
Alternatives
€175,32
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€125,30
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€97,49
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€28,00
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€109,98
Lähetys seuraavana arkipäivänä