Tiedot tuotteesta
| Paine | 100 bar |
| Käyttö | Hydraulinen |
| Materiaali | Alumiini |
| Venttiilimalli | Paineenrajoitin venttiili |
| Hihnapyörä-Ø | 114 mm |
| Hihnapyörät | Ilman hihnapyöriä |
| Pyörimissuunta | Pyörimissuunta myötäpäivään |
| Sisään/ulosmeno aukkojen lukumäärä | 1 |
| Pumpputyyppi | Siipikennopumppu |
| Takuu | 3 vuoden takuu |
| Uusi osa | |
| Rihloja | 7 kpl |
| Vertaa vanhaa osaa uuteen | erit. alkuperäisvar. nroa |
| Kiinnityspisteiden etäisyys | 41.3 mm |
| Paino | 2.04 kg |
| Käyttöpaine | 100 bar |
| Siirtomäärä | 65 l/h |
Shipping Details
| Weight | 2.107 Kg |
| Customs Code | 841360 |
| Country of Origin | China |
€69.06
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
Cross-Reference Numbers
A.Z. Meisterteile
AZMT-42-022-1279
ABAKUS
AUTEX
863080
CAUTEX
768313
CEVAM
130325
GA130325
OL130325
CITROËN
4007A3
4007Q4
4007V8
CITROËN/PEUGEOT
4007A3
4007Q4
4007V8
DEPA
PA104
DRI
DYNAMATRIX
DPSP155
EAI
PH05041
PH11010
SOR40503001
SOR41102013
ELSTOCK
ENERGY
PW680530
FARE SA
17088
Henkel Parts
9113734
INDECO
BNCI006114B
BNCI006135C
BRCI006114B
BRCI006135C
IPD
36-2075
LIZARTE
04.05.0300-1
04.11.0201-3
MAXGEAR
MOTORHERZ
P1999HG
Metalcaucho
OSSCA
60553
PEUGEOT
4007A3
4007Q4
4007V8
PLYOM
P768313
PROFIT
3040-0366
RE-EX
504-00115
REMY
DSPA3P
RIDEX
12H0203
12H0999
SERA
PH05041
PH11010
SOR40503001
SOR41102013
SERCORE
07B424B1
07B424B2
07B542
07B542Z
07B542ZA2
07B542ZB
SNRA
PH05041
PH11010
SOR40503001
SOR41102013
STARTCAR
PH05041
PH11010
SOR40503001
SOR41102013
STC
T450355
STELLOX
00-36533-SX
Stark
SKHP-0540203
SKHP-0540999
TMI
PU00115
TRISCAN
8515 28600
TRW
VAICO
WAT
BCT64S
Fit Vehicles
CITROËN
26 vehicles
XSARA
1997 - 2000
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| XSARA Break (N2) 1.8 D | 1997-10 - 2000-09 | 43 | 58 | 1769 | |
| XSARA Break (N2) 1.9 TD | 1997-10 - 2000-09 | 66 | 90 | 1905 | |
| XSARA Coupe (N0) 1.9 D | 1998-02 - 2000-09 | 50 | 68 | 1905 | |
| XSARA Coupe (N0) 1.9 TD | 1998-02 - 2000-09 | 66 | 90 | 1905 | |
| XSARA (N1) 1.8 D | 1997-04 - 2000-09 | 43 | 58 | 1769 | |
| XSARA (N1) 1.9 D | 1997-04 - 2000-09 | 50 | 68 | 1905 | |
| XSARA (N1) 1.9 SD | 1998-01 - 2000-09 | 55 | 75 | 1905 | |
| XSARA (N1) 1.9 TD | 1997-04 - 2000-09 | 66 | 90 | 1905 | |
| XSARA Break (N2) 1.9 D | 1997-10 - 2000-09 | 50 | 68 | 1905 | |
| XSARA Break (N2) 1.9 D | 1998-01 - 2000-09 | 55 | 75 | 1905 |
ZX
1991 - 1997
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| ZX (N2) 1.9 DT | 1994-07 - 1997-10 | 65 | 88 | 1905 | |
| ZX Break (N2) 1.8 i | 1993-10 - 1997-10 | 74 | 101 | 1761 | |
| ZX Break (N2) 1.9 D | 1993-10 - 1997-10 | 47 | 64 | 1905 | |
| ZX Break (N2) 1.9 D | 1994-06 - 1997-10 | 50 | 68 | 1905 | |
| ZX Break (N2) 1.9 TD | 1993-10 - 1997-10 | 66 | 90 | 1905 | |
| ZX (N2) 1.9 D | 1993-07 - 1997-06 | 50 | 68 | 1905 | |
| ZX (N2) 1.6 | 1994-07 - 1997-10 | 66 | 90 | 1580 | |
| ZX (N2) 1.6 i | 1991-03 - 1997-06 | 65 | 88 | 1580 | |
| ZX (N2) 1.8 | 1991-03 - 1997-10 | 76 | 103 | 1761 | |
| ZX (N2) 1.8 i | 1992-07 - 1997-06 | 74 | 101 | 1761 | |
| ZX Break (N2) 1.6 i | 1993-10 - 1997-10 | 65 | 88 | 1580 | |
| ZX Break (N2) 1.8 D | 1993-10 - 1997-10 | 44 | 60 | 1769 | |
| ZX (N2) 1.8 D | 1993-06 - 1997-06 | 44 | 60 | 1769 | |
| ZX (N2) 1.9 D | 1991-03 - 1997-06 | 47 | 64 | 1905 | |
| ZX (N2) 1.9 DT | 1992-06 - 1994-06 | 68 | 92 | 1905 | |
| ZX (N2) 1.9 TD | 1992-07 - 1997-06 | 66 | 90 | 1905 |
PEUGEOT
26 vehicles
306
1993 - 2002
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| 306 Break (7E, N3, N5) 1.9 TD | 1997-02 - 2002-04 | 66 | 90 | 1905 | |
| 306 Viistoperä (7A, 7C, N3, N5) 1.9 D | 1998-03 - 2001-05 | 55 | 75 | 1905 | |
| 306 Viistoperä (7A, 7C, N3, N5) 1.9 DT | 1993-05 - 2001-05 | 66 | 90 | 1905 | |
| 306 Umpi- / ikkunakori (N_, 7_) 1.9 STD | 1994-02 - 1999-05 | 51 | 1905 | ||
| 306 Viistoperä (7A, 7C, N3, N5) 1.9 D | 1993-04 - 1999-05 | 51 | 1905 | ||
| 306 (7B, N3, N5) 1.9 STD | 1994-02 - 1995-10 | 51 | 1905 | ||
| 306 Break (7E, N3, N5) 1.9 D | 1997-05 - 1999-05 | 51 | 1905 | ||
| 306 (7B, N3, N5) 1.9 D | 1998-03 - 2001-05 | 55 | 75 | 1905 | |
| 306 Break (7E, N3, N5) 1.9 D | 1997-03 - 2002-04 | 50 | 68 | 1905 | |
| 306 Break (7E, N3, N5) 1.9 D | 1998-03 - 2002-04 | 55 | 75 | 1905 | |
| 306 Viistoperä (7A, 7C, N3, N5) 1.8 D | 1993-05 - 2001-05 | 43 | 58 | 1769 | |
| 306 Viistoperä (7A, 7C, N3, N5) 1.9 D | 1993-05 - 2001-05 | 47 | 64 | 1905 | |
| 306 Viistoperä (7A, 7C, N3, N5) 1.9 D | 1994-06 - 2001-05 | 50 | 68 | 1905 | |
| 306 (7B, N3, N5) 1.9 SLD | 1994-06 - 2001-05 | 47 | 64 | 1905 | |
| 306 (7B, N3, N5) 1.9 SLD | 1994-06 - 2001-05 | 50 | 68 | 1905 | |
| 306 (7B, N3, N5) 1.9 SRDT | 1994-06 - 2001-05 | 66 | 90 | 1905 |
405
1992 - 1999
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| 405 II (4B) 1.9 D | 1992-08 - 1995-10 | 47 | 64 | 1905 | |
| 405 II (4B) 1.9 D | 1994-06 - 1995-10 | 50 | 68 | 1905 | |
| 405 II Break (4E) 1.9 D | 1992-08 - 1996-10 | 47 | 64 | 1905 | |
| 405 II (4B) 1.9 TD | 1992-08 - 1997-05 | 69 | 1905 | ||
| 405 II (4B) 1.9 D | 1997-08 - 1999-11 | 52 | 1905 | ||
| 405 II (4B) 1.9 D | 1992-08 - 1994-08 | 51 | 1905 | ||
| 405 II (4B) 1.9 TD | 1992-08 - 1995-10 | 66 | 90 | 1905 | |
| 405 II Break (4E) 1.9 D | 1994-06 - 1996-10 | 50 | 68 | 1905 | |
| 405 II Break (4E) 1.9 D | 1993-09 - 1995-12 | 51 | 69 | 1905 | |
| 405 II Break (4E) 1.9 TD | 1992-08 - 1996-10 | 66 | 90 | 1905 |
Alternatives
€171,81
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€177,42
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€87,25
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€209,58
Lähetys 28 business days