Tiedot tuotteesta
| Jännite | 12 V |
| Paine | 3 bar |
| Käyttö | Sähköinen |
| Liittimiä | 2 |
| Siirtomäärä | 110 l/h |
| Suositellun tarvikkeen tuotenumero | 775410, 775687 |
| Suositellun tarvikkeen tuotenumero | 775410A |
Shipping Details
| Weight | 10.895 Kg |
| Weight Volumetric | 16.343 Kg |
| Customs Code | 841330 |
| Country of Origin | Italy |
€31.79
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys 2 business days
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
MERCEDES-BENZ
RENAULT
Cross-Reference Numbers
BOSCH
MERCEDES-BENZ
4 534 700 29 4*
453 470 02 94
A 4 534 700 29 4*
RENAULT
17 20 249 44R
Fit Vehicles
RENAULT
28 vehicles
FLUENCE
2010 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| FLUENCE (L3_) 1.6 16V (L301, L30P, L30R) | 2010-02 - ... | 82 | 111 | 1598 | |
| FLUENCE (L3_) 1.6 (L33T, L33J, L304, L305, L30H) | 2013-01 - ... | 86 | 1598 | ||
| FLUENCE (L3_) 1.6 16V | 2010-02 - ... | 78 | 1598 | ||
| FLUENCE (L3_) 1.6 16V (L301, L30F, L30P, L30R) | 2010-02 - ... | 81 | 110 | 1598 | |
| FLUENCE (L3_) 2.0 16V (L30C, L30G, L30T, L30V) | 2010-02 - ... | 103 | 140 | 1997 |
GRAND
2009 - 2016
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| GRAND SCÉNIC III (JZ0/1_) 1.6 16V Bifuel (JZ1Y) | 2012-04 - 2016-09 | 79 | 107 | 1598 | |
| GRAND SCÉNIC III (JZ0/1_) 2.0 16V (JZ0G) | 2009-02 - 2016-09 | 103 | 140 | 1997 | |
| GRAND SCÉNIC III (JZ0/1_) 1.6 16V (JZ0U) | 2009-02 - 2016-09 | 81 | 109 | 1598 | |
| GRAND SCÉNIC III (JZ0/1_) 1.4 16V (JZ0F) | 2009-02 - 2016-09 | 96 | 131 | 1397 |
MEGANE
2008 - 2017
SCÉNIC
2009 - 2016
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| SCÉNIC III (JZ0/1_) 1.4 16V (JZ0F, JZ1V) | 2009-02 - 2016-09 | 96 | 131 | 1397 | |
| SCÉNIC III (JZ0/1_) 1.6 16V (JZ0U, JZ1B) | 2009-02 - 2016-09 | 81 | 110 | 1598 | |
| SCÉNIC III (JZ0/1_) 2.0 16V (JZ0G, JZ0P, JZ1E, JZ1P) | 2009-02 - 2016-09 | 103 | 140 | 1997 |
Alternatives
€104,03
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€96,18
Lähetys seuraavana arkipäivänä