Tiedot tuotteesta
| Jännite | 14 V |
| Laturi varausvirta | 120 A |
| Pistokemallin tunnus | B+LDFM |
| Hihnapyörä-Ø | 68 mm |
| Hihnapyörät | Moniurahihnapyörällä |
| Vaihtoehtoisesti | |
| Pyörimissuunta | Pyörimissuunta myötäpäivään |
| Kiinnitysreikien lukumäärä | 2 |
| Rihloja | 6 kpl |
| Vaihtoehtoinen korjaussarja | 210847 |
| Etäisyys hihnapyörästa laturiin | 55 mm |
Shipping Details
| Weight | 7.106 Kg |
| Customs Code | 851150 |
| Country of Origin | Italy |
€222.55
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
IVECO
Cross-Reference Numbers
AD KÜHNER
301679RI
301679RIB
301679RID
301679RIH
301679RIM
301679RIV
AS-PL
BOSCH
BTS Turbo
L611837
CASCO
CAL10240
CAL10240AS
CAL10240ES
CAL10240GS
CAL10240OS
CAL10240RS
ELSTOCK
ERA
210847B
210847HQ
FISPA
A12BH0101A2
HC-PARTS
CA 1679 IR
HELLA
HOFFER
H5510281
IVECO
500335719
LUCAS
MAGNETI MARELLI
MEAT & DORIA
NAPA
NAL1099
REAL
20101042
20101042BN
20101042OE
REMY
DRB2820
SANDO
2010240
2010240.0
2010240.1
SIDAT
A12BH0101
A12BH0101A2
A12BH0101AS
STARLINE
AX 1177
Fit Vehicles
IVECO
31 vehicles
DAILY
1999 - 2007
Alternatives
€333,45
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€158,87
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€211,96
Lähetys seuraavana arkipäivänä
BOSCH ® 0 124 515 044
Laturi
No longer deliverable by the manufacturer
on korvannut tämän tuotteen
1 986 A00 529