Tiedot tuotteesta
| Jännite | 14 V |
| Laturi varausvirta | 80 A |
| Pistokemallin tunnus | B+SDFIGL |
| Hihnapyörä-Ø | 54 mm |
| Hihnapyörät | Moniurahihnapyörällä |
| Pyörimissuunta | Pyörimissuunta myötäpäivään |
| Kiinnitysreikien lukumäärä | 3 |
| Rihloja | 6 kpl |
| Etäisyys hihnapyörästa laturiin | 43 mm |
Shipping Details
| Weight | 6.1 Kg |
| Customs Code | 851150 |
| Country of Origin | Italy |
€216.93
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
Cross-Reference Numbers
AD KÜHNER
401605RI
401605RIB
401605RID
401605RIH
401605RIM
401605RIV
AES PSH
195.547.080.010
195.547.080.050
AS-PL
AUTOELECTRO
AEA5213
BLUE PRINT
BOM-Prestolite
20130220
BOSCH
BTS Turbo
L612298
BV PSH
195547080010
CASCO
CAL10246
CAL10246AS
CAL10246ES
CAL10246GS
CAL10246OS
CAL10246RS
CAL40167
CAL40167AS
CAL40167ES
CAL40167GS
CAL40167OS
CAL40167RS
CEVAM
9063
EAA
EAA-221637
EAI
57074
ELSTOCK
28-4562
ERA
210569
210569B
210569HQ
210569R
FEBI BILSTEIN
FISPA
A12BH0235A2
GHIBAUDI
AG0313
HC-Cargo
113296
HC-PARTS
JA 1605 IR
HERTH+BUSS ELPARTS
32042770
J5112118
HOFFER
H5510538
LUCAS
LRA02384
MAGNETI MARELLI
MEAT & DORIA
NAPA
NAL1447
NAL1507
NIPPARTS
N5112117
PowerMax
89212815
REAL
20101642
20101642BN
20101642OE
20132761
20132761BN
20132761OE
RED-LINE
52TO008
REMY
DRB2660
SANDO
2010246
2010246.0
2010246.1
2040167
2040167.0
2040167.1
SIDAT
A12BH0235A2
STARLINE
AX 1410
TOYOTA
27060-0D030
27060-0D160
27060-165FL
27060-22010
VALEO
VEMO
WAI
22514R
22518N
SA355
Fit Vehicles
TOYOTA
30 vehicles
AVENSIS
2000 - 2008
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| AVENSIS StW (_T25_) 1.6 VVT-i (ZZT250_, ZZT250R) | 2003-04 - 2008-11 | 81 | 110 | 1598 | |
| AVENSIS StW (_T25_) 1.8 VVT-i (ZZT251_, ZZT251R) | 2003-04 - 2008-11 | 95 | 129 | 1794 | |
| AVENSIS Liftback (_T22_) 1.6 VVT-i (ZZT220_, ZZT220R) | 2000-10 - 2003-02 | 81 | 110 | 1598 | |
| AVENSIS Liftback (_T22_) 1.8 VVT-i (ZZT221_, ZZT221R) | 2000-10 - 2003-02 | 95 | 129 | 1794 | |
| AVENSIS Sedan (_T25_) 1.6 VVT-i (ZZT250_, ZZT250R) | 2003-04 - 2008-11 | 81 | 110 | 1598 | |
| AVENSIS Sedan (_T25_) 1.8 VVT-i (ZZT251_, ZZT251R) | 2003-04 - 2008-11 | 95 | 129 | 1794 | |
| AVENSIS StW (_T22_) 1.6 VVT-i (ZZT220_, ZZT220R) | 2000-07 - 2003-02 | 81 | 110 | 1598 | |
| AVENSIS StW (_T22_) 1.8 VVT-i (ZZT221_, ZZT221R) | 2000-10 - 2003-02 | 95 | 129 | 1794 | |
| AVENSIS (_T22_) 1.6 VVT-i (ZZT220_, ZZT220R) | 2000-10 - 2003-02 | 81 | 110 | 1598 | |
| AVENSIS (_T22_) 1.8 VVT-i (ZZT221_, ZZT221R) | 2000-10 - 2003-02 | 95 | 129 | 1794 | |
| AVENSIS (_T25_) 1.6 VVT-i (ZZT250_, ZZT250R) | 2003-04 - 2008-11 | 81 | 110 | 1598 | |
| AVENSIS (_T25_) 1.8 VVT-i (ZZT251_, ZZT251R) | 2003-03 - 2008-10 | 95 | 129 | 1794 |
CELICA
1999 - 2005
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| CELICA Coupe (_T23_) 1.8 16V TS (ZZT231_, ZZT231R) | 1999-08 - 2005-09 | 141 | 192 | 1796 |
COROLLA
1999 - 2009
Alternatives
€266,56
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€139,27
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€191,36
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€163,79
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€196,03
Lähetys seuraavana arkipäivänä