Tiedot tuotteesta
| Jännite | 14 V |
| Laturi varausvirta | 90 A |
| Pistokemallin tunnus | B+D+W |
| Hihnapyörä-Ø | 73 mm |
| Pyörimissuunta | Pyörimissuunta myötäpäivään |
| Kiinnitysreikien lukumäärä | 2 |
| Rihloja | 1 kpl |
| Hihna | ei kiilahihnaa |
| Etäisyys hihnapyörästa laturiin | 44 mm |
Shipping Details
| Weight | 6.393 Kg |
| Customs Code | 851150 |
| Country of Origin | Italy |
€181.91
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
VW
Cross-Reference Numbers
AD KÜHNER
30610RI
30610RIB
30610RID
30610RIH
30610RIM
30610RIV
AS-PL
BOSCH
0 120 469 722
0 986 036 790
BTS Turbo
L610732
CASCO
CAL10169
CAL10169AS
CAL10169ES
CAL10169GS
CAL10169OS
CAL10169RS
ELSTOCK
28-1862
ERA
210145B
210145HQ
210145R
HC-Cargo
112765
HC-PARTS
CA 610 IR
HELLA
HERTH+BUSS ELPARTS
KAGER
71-0001
LUCAS
MEAT & DORIA
REAL
20101961
20101961BN
REMY
DRA6790
SANDO
2010169
2010169.0
STARLINE
AX 1073
VEMO
VW
068 903 017 Q
068 903 017 QX
068 903 029 H
068 903 029 J
068 903 029 K
074 903 023 A
074 903 025 A
Fit Vehicles
VW
29 vehicles
PASSAT
1988 - 1993
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| PASSAT B3/B4 (3A2, 35I) 1.6 TD | 1988-08 - 1993-09 | 59 | 80 | 1588 | |
| PASSAT B3/B4 (3A2, 35I) 1.9 D | 1989-05 - 1993-10 | 50 | 68 | 1896 | |
| PASSAT B3/B4 Variant (3A5, 35I) 1.9 D | 1989-05 - 1993-10 | 50 | 68 | 1896 | |
| PASSAT B3/B4 Variant (3A5, 35I) 1.6 TD | 1988-08 - 1993-10 | 59 | 80 | 1588 |
TRANSPORTER
1966 - 2003
Alternatives
€224,93
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€198,59
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€116,58
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€154,10
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€172,09
Lähetys 28 business days