Tiedot tuotteesta
| Jännite | 12 V |
| Kotelomalli | Kopalla |
| Pistokoskettimien lukumäärä | 5 |
| Sisääntulon läpimitta | 70 mm |
| Poistopuolen läpimitta | 70 mm |
Shipping Details
| Weight | 0.236 Kg |
| Weight Volumetric | 0.472 Kg |
| Customs Code | 902680 |
| Country of Origin | Italy |
€92.29
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys 2 business days
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
GENERAL MOTORS
OPEL
Cross-Reference Numbers
BOSCH
BREMI
DELPHI
FACET
FEBI BILSTEIN
FISPA
38.835
GENERAL MOTORS
55 561 301
93 188 724
HELLA
HOFFER
7516215
KW
491 341
METZGER AUTOTEILE
NGK
OPEL
08 36 651
55 561 301
8 36 651
PIERBURG
SIDAT
38.835
38.835A2
STARLINE
VV 237
TRISCAN
VEMO
Fit Vehicles
OPEL
21 vehicles
ASTRA
2007 - ...
CORSA
2006 - 2011
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| CORSA D (S07) 1.7 CDTI (L08, L68) | 2006-08 - 2011-12 | 92 | 125 | 1686 |
ZAFIRA
2007 - 2015
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| ZAFIRA B Umpikori/tila-auto (A05) 1.7 CDTI VAN (M75) | 2008-01 - 2015-04 | 81 | 110 | 1686 | |
| ZAFIRA B Umpikori/tila-auto (A05) 1.7 CDTI VAN (M75) | 2008-01 - 2015-04 | 92 | 125 | 1686 | |
| ZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05) 1.7 CDTI (M75) | 2008-01 - 2015-04 | 81 | 110 | 1686 | |
| ZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05) 1.7 CDTI (M75) | 2007-03 - 2015-04 | 92 | 125 | 1686 |
Alternatives
€115,62
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€68,57
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€106,21
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€96,15
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€182,19
Lähetys seuraavana arkipäivänä