Article to be discontinued
Tiedot tuotteesta
| Jännite | 12 V |
| Kotelomalli | Kopalla |
| Pistokoskettimien lukumäärä | 5 |
| Materiaali | PBT |
| Sisääntulon läpimitta | 70 mm |
| Poistopuolen läpimitta | 70 mm |
Shipping Details
| Weight | 0.227 Kg |
| Weight Volumetric | 0.454 Kg |
| Customs Code | 902680 |
| Country of Origin | Italy |
No longer available
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
GENERAL MOTORS
OPEL
Cross-Reference Numbers
BOSCH
BREMI
DELPHI
ERA
FACET
FEBI BILSTEIN
FISPA
38.835
GENERAL MOTORS
55 561 301
93 188 724
HELLA
HOFFER
7516215
KW
491 341
MEAT & DORIA
METZGER AUTOTEILE
NGK
OPEL
08 36 651
55 561 301
8 36 651
SIDAT
38.835
38.835A2
STARLINE
VV 237
TRISCAN
VEMO
Fit Vehicles
OPEL
15 vehicles
ASTRA
2007 - 2014
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| ASTRA H (A04) 1.7 CDTI (L48) | 2007-02 - 2014-05 | 81 | 110 | 1686 | |
| ASTRA H StW (A04) 1.7 CDTI (L35) | 2007-02 - 2014-05 | 81 | 110 | 1686 | |
| ASTRA H StW (A04) 1.7 CDTI (L35) | 2007-02 - 2014-05 | 92 | 125 | 1686 | |
| ASTRA H GTC (A04) 1.7 CDTI (L08) | 2007-02 - 2010-10 | 81 | 110 | 1686 | |
| ASTRA H GTC (A04) 1.7 CDTI (L08) | 2007-02 - 2010-10 | 92 | 125 | 1686 | |
| ASTRA H Sedan (A04) 1.7 CDTi (L69) | 2007-02 - 2010-10 | 74 | 101 | 1686 | |
| ASTRA H Sedan (A04) 1.7 CDTi (L69) | 2007-02 - 2014-05 | 81 | 110 | 1686 | |
| ASTRA H Umpi- / ikkunakori (L70) 1.7 CDTI (L70) | 2007-02 - 2014-10 | 81 | 110 | 1686 | |
| ASTRA H Umpi- / ikkunakori (L70) 1.7 CDTI (L70) | 2007-02 - 2010-10 | 92 | 125 | 1686 | |
| ASTRA H (A04) 1.7 CDTI (L48) | 2007-02 - 2014-05 | 92 | 125 | 1686 |
CORSA
2006 - 2011
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| CORSA D (S07) 1.7 CDTI (L08, L68) | 2006-08 - 2011-12 | 92 | 125 | 1686 |
ZAFIRA
2007 - 2015
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| ZAFIRA B Umpikori/tila-auto (A05) 1.7 CDTI VAN (M75) | 2008-01 - 2015-04 | 81 | 110 | 1686 | |
| ZAFIRA B Umpikori/tila-auto (A05) 1.7 CDTI VAN (M75) | 2008-01 - 2015-04 | 92 | 125 | 1686 | |
| ZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05) 1.7 CDTI (M75) | 2008-01 - 2015-04 | 81 | 110 | 1686 | |
| ZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05) 1.7 CDTI (M75) | 2007-03 - 2015-04 | 92 | 125 | 1686 |
Alternatives
€115,62
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€68,57
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€106,21
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€96,15
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€182,19
Lähetys seuraavana arkipäivänä