Taka-akseli, oikea
Tiedot tuotteesta
| Asennuspuoli | Taka-akseli, oikea |
| Kaapelinmitta | 1005 mm |
| Pistokoskettimien lukumäärä | 2 |
| Asennussyvyys | 28 mm |
| parilliset tuotenumerot | 560401A |
Shipping Details
| Weight | 0.127 Kg |
| Customs Code | 903289 |
| Country of Origin | Italy |
€25.33
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
MERCEDES-BENZ
Cross-Reference Numbers
ATE
DELPHI
ERA
560449B
560449HQ
FISPA
84.1612
HELLA
HERTH+BUSS ELPARTS
HOFFER
82901081
H901081
INTERMOTOR
60724
LUCAS
ELABS442
MEAT & DORIA
MERCEDES-BENZ
202 540 28 17
A 202 540 28 17
METZGER AUTOTEILE
MEYLE
SIDAT
84.1612
TRISCAN
TRW
VEMO
Fit Vehicles
MERCEDES-BENZ
21 vehicles
C-CLASS
1993 - 2001
CLK
1997 - 2002
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| CLK Cabriolet (A208) CLK 230 Kompressor (208.447) | 1998-03 - 2000-06 | 142 | 193 | 2295 | |
| CLK (C208) CLK 200 (208.335) | 1997-06 - 2002-06 | 100 | 136 | 1998 | |
| CLK (C208) CLK 230 Kompressor (208.347) | 1997-06 - 2000-06 | 142 | 193 | 2295 | |
| CLK (C208) CLK 320 (208.365) | 1997-06 - 2002-06 | 160 | 218 | 3199 | |
| CLK Cabriolet (A208) CLK 320 (208.465) | 1998-03 - 2002-03 | 160 | 218 | 3199 |
Alternatives
€47,01
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€31,54
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€19,52
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€45,96
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€32,05
Lähetys 2 business days