Taka-akseli, vasen
Tiedot tuotteesta
| Asennuspuoli | Taka-akseli, vasen |
| Kaapelinmitta | 720 mm |
| Pistokoskettimien lukumäärä | 2 |
| Asennussyvyys | 28 mm |
| parilliset tuotenumerot | 560361A |
Shipping Details
| Weight | 0.122 Kg |
| Customs Code | 903289 |
| Country of Origin | Italy |
€27.01
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
RENAULT
Cross-Reference Numbers
AIC
AUTEX
901291
BOSCH
DELPHI
ERA
560357B
560357HQ
FEBI BILSTEIN
HERTH+BUSS ELPARTS
HOFFER
8290995
INTERMOTOR
60096
LUCAS
ELABS085
MEAT & DORIA
METZGER AUTOTEILE
0900421
0900802
MEYLE
RENAULT
77 00 411 745
77 00 415 682
SIDAT
84.1524A2
SWAG
TRISCAN
VEMO
Fit Vehicles
RENAULT
36 vehicles
CLIO
1998 - ...
THALIA
2000 - 2009
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| THALIA I (LB_) 1.2 16V | 2002-04 - 2009-02 | 55 | 75 | 1149 | |
| THALIA I (LB_) 1.4 | 2000-08 - 2005-10 | 55 | 75 | 1390 | |
| THALIA I (LB_) 1.4 16V | 2000-08 - 2009-02 | 72 | 98 | 1390 | |
| THALIA I (LB_) 1.5 dCi | 2002-04 - 2009-02 | 48 | 65 | 1461 | |
| THALIA I (LB_) 1.5 dCi | 2003-02 - 2009-02 | 50 | 68 | 1461 | |
| THALIA I (LB_) 1.5 dCi | 2005-06 - 2009-02 | 47 | 64 | 1461 | |
| THALIA I (LB_) 1.6 16V | 2000-07 - 2009-02 | 79 | 1598 |
Alternatives
€19,24
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€22,31
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€25,31
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€25,82
Lähetys 2 business days
€19,43
Lähetys 2 business days