Taka-akseli, vasen
Tiedot tuotteesta
| Asennuspuoli | Taka-akseli, vasen |
| Kaapelinmitta | 1150 mm |
| Pistokoskettimien lukumäärä | 2 |
| Asennussyvyys | 30 mm |
| parilliset tuotenumerot | 560382A |
Shipping Details
| Weight | 0.092 Kg |
| Customs Code | 903289 |
| Country of Origin | Italy |
€32.14
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
MERCEDES-BENZ
Cross-Reference Numbers
AIC
ATE
AUTEX
901057
BOSCH
DELPHI
ERA
560322B
560322HQ
FAE
FEBI BILSTEIN
FISPA
84.661
84.661A2
HELLA
6PU 010 039-021
HERTH+BUSS ELPARTS
HOFFER
8290184
INTERMOTOR
60334
LUCAS
ELABS257
MEAT & DORIA
MERCEDES-BENZ
203 540 13 17
A 203 540 13 17
METZGER AUTOTEILE
MEYLE
MOBILETRON
SIDAT
84.661
84.661A2
SWAG
TRISCAN
TRW
VEMO
Fit Vehicles
MERCEDES-BENZ
105 vehicles
C-CLASS
2000 - 2008
CLC-CLASS
2008 - 2011
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| CLC-SARJA (CL203) CLC 160 (203.731) | 2009-02 - 2011-06 | 95 | 129 | 1597 | |
| CLC-SARJA (CL203) CLC 180 Kompressor (203.746) | 2008-05 - 2011-06 | 105 | 143 | 1796 | |
| CLC-SARJA (CL203) CLC 200 CDI (203.707) | 2008-05 - 2011-06 | 90 | 122 | 2148 | |
| CLC-SARJA (CL203) CLC 200 Kompressor (203.741) | 2008-05 - 2011-06 | 135 | 184 | 1796 | |
| CLC-SARJA (CL203) CLC 220 CDI (203.708) | 2008-05 - 2011-06 | 110 | 150 | 2148 | |
| CLC-SARJA (CL203) CLC 230 (203.752) | 2008-05 - 2011-06 | 150 | 204 | 2496 | |
| CLC-SARJA (CL203) CLC 350 (203.756) | 2008-05 - 2011-06 | 200 | 272 | 3498 |
CLK
2002 - 2010
Alternatives
€35,32
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€36,82
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€41,34
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€24,77
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€18,54
Lähetys seuraavana arkipäivänä