Etuakseli, vasen
Tiedot tuotteesta
| Asennuspuoli | Etuakseli, vasen |
| Kaapelinmitta | 700 mm |
| Pistokoskettimien lukumäärä | 2 |
| Asennussyvyys | 25 mm |
| parilliset tuotenumerot | 560237A |
| Vastus | 1.6 kOhm |
Shipping Details
| Weight | 0.128 Kg |
| Customs Code | 903289 |
| Country of Origin | Italy |
€16.92
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
GENERAL MOTORS
Cross-Reference Numbers
BLUE PRINT
DELPHI
ERA
560161B
560161HQ
FISPA
84.812
84.812A2
GENERAL MOTORS
96 473 221
96 534 910
96 959 997
HERTH+BUSS JAKOPARTS
HOFFER
8290313
8290313/1
MEAT & DORIA
METZGER AUTOTEILE
MEYLE
NIPPARTS
N5000904
SIDAT
84.812
84.812A2
STARLINE
ED STAS34
TRISCAN
VEMO
Fit Vehicles
CHEVROLET
25 vehicles
AVEO
2003 - ...
DAEWOO
5 vehicles
KALOS
2002 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| KALOS (KLAS) 1.2 | 2003-04 - ... | 53 | 72 | 1150 | |
| KALOS (KLAS) 1.4 | 2002-09 - ... | 61 | 83 | 1399 | |
| KALOS (KLAS) 1.4 16V | 2003-04 - ... | 69 | 94 | 1399 | |
| KALOS Sedan (KLAS) 1.4 | 2002-11 - 2004-12 | 61 | 83 | 1399 | |
| KALOS Sedan (KLAS) 1.4 | 2003-05 - 2004-12 | 69 | 94 | 1399 |
Alternatives
€14,37
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€22,30
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€16,18
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€23,63
Lähetys 2 business days
€14,55
Lähetys 28 business days