Tiedot tuotteesta
| Laturi varausvirta | 120 A |
| Ajoneuvon virtapiiri | Autoihin joissa 12V virtapiiri |
| Jännite | 14 V |
| Hihnapyörät | Välihihnapyörällä |
| Hihnapyörä-Ø | 54 mm |
| kiiloja | 6 |
| Liitin | M8 B+ |
| Liitin | L-DFM |
| Pistokemallin tunnus | 0248 |
| Reiän halkaisija 1 | 11 mm |
| Nettopaino | 6.2 kg |
Shipping Details
| Weight | 6.258 Kg |
| Customs Code | 851150 |
| Country of Origin | Poland |
€265.80
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Includes core price €52,30
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
Cross-Reference Numbers
ALANKO
10444435
10444934
AS-PL
BV PSH
135.585.120.000
135.585.120.008
135.585.120.500
CASCO
CAL15499
CAL15499AS
CAL15499GS
CEVAM
4197
DELCO REMY
DRA1375
RAA12486
DRI
EUROTEC
12090526
FRIESEN
9090828
GENERAL MOTORS
1204642
13502582
13588305
95515964
HC-Cargo
115583
116183
HELLA
LUCAS
LUCAS ELECTRICAL
LRA03580
MAGNETI MARELLI
944390908280
NK
4836010
OPEL
1202317
1202334
1204642
13588305
95515964
RE-EX
501-03180
TMI
AL03180
VALEO
VAUXHALL
13588305
95515964
WAI
11734N
Fit Vehicles
OPEL
50 vehicles
ASTRA
2009 - 2015
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| ASTRA J GTC 2.0 CDTI (08) | 2012-01 - 2015-06 | 121 | 165 | 1956 | |
| ASTRA J (P10) 2.0 CDTI (68) | 2011-06 - 2015-10 | 121 | 165 | 1956 | |
| ASTRA J (P10) 2.0 CDTI (68) | 2009-09 - 2015-10 | 118 | 160 | 1956 | |
| ASTRA J Sports Tourer (P10) 2.0 CDTI (35) | 2014-01 - 2015-10 | 96 | 1956 | ||
| ASTRA J Umpi- / ikkunakori (P10) 2.0 CDTi (35) | 2012-10 - 2015-10 | 121 | 1956 | ||
| ASTRA J GTC 2.0 BiTurbo CDTI (08) | 2013-10 - 2015-06 | 143 | 194 | 1956 | |
| ASTRA J Sports Tourer (P10) 2.0 BiTurbo CDTI (35) | 2012-09 - 2015-10 | 143 | 194 | 1956 | |
| ASTRA J (P10) 2.0 BiTurbo CDTI (68) | 2012-09 - 2015-10 | 143 | 194 | 1956 | |
| ASTRA J Sports Tourer (P10) 2.0 CDTI (35) | 2010-10 - 2015-10 | 118 | 160 | 1956 | |
| ASTRA J Sports Tourer (P10) 2.0 CDTI (35) | 2011-08 - 2015-10 | 121 | 165 | 1956 |
CASCADA
2013 - 2015
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| CASCADA (W13) 2.0 CDTI (67) | 2013-04 - 2015-06 | 143 | 194 | 1956 | |
| CASCADA (W13) 2.0 CDTI (67) | 2013-04 - 2015-06 | 121 | 165 | 1956 |
INSIGNIA
2008 - 2017
ZAFIRA
2011 - 2018
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| ZAFIRA TOURER C (P12) 2.0 CDTi (75) | 2011-10 - 2014-10 | 121 | 165 | 1956 | |
| ZAFIRA TOURER C (P12) 2.0 CDTi (75) | 2011-10 - 2018-11 | 96 | 130 | 1956 | |
| ZAFIRA TOURER C (P12) 2.0 CDTi (75) | 2011-10 - 2014-10 | 81 | 110 | 1956 | |
| ZAFIRA TOURER C VAN (P12) 2.0 CDTi (75) | 2012-01 - 2014-10 | 96 | 1956 | ||
| ZAFIRA TOURER C (P12) 2.0 BiTurbo CDTI (75) | 2013-01 - 2014-10 | 143 | 194 | 1956 |
Alternatives
€222,72
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€273,34
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€345,71
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€190,18
Lähetys seuraavana arkipäivänä