Tiedot tuotteesta
| Laturi varausvirta | 70 A |
| Ajoneuvon virtapiiri | Autoihin joissa 12V virtapiiri |
| Jännite | 14 V |
| Hihnapyörä-Ø | 48 mm |
| kiiloja | 5 |
| Liitin | M6 B+ |
| Pistokemallin tunnus | 0024 |
| Reiän halkaisija 1 | 10 mm |
| Nettopaino | 4.3 kg |
Shipping Details
| Weight | 4.743 Kg |
| Customs Code | 851150 |
| Country of Origin | Poland |
€168.75
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
Cross-Reference Numbers
AS-PL
ATL Autotechnik
L69780
BOSCH
BV PSH
195.554.070.050
CEVAM
9323
DELCO REMY
DRA0278
DENSO
101211-0520
101211-0521
101211-0522
101211-4120
101211-4121
101211-4122
102211-5050
102211-5051
102211-5052
DRI
ERA
EUROTEC
12060422
FRIESEN
9051298
HC-Cargo
112357
HELLA
HERTH+BUSS ELPARTS
J5112098
HOLGER CRISTIANSEN
JA1535IR
LUCAS
LUCAS ELECTRICAL
LRA01816
LRA1816
MAGNETI MARELLI
PowerMax
89213251
9213251
RE-EX
501-01782
TMI
AL01782
TOYOTA
27060-75100
27060-75110
27060-75150
27060-75170
WAI
13673N
Fit Vehicles
TOYOTA
19 vehicles
4
1995 - 2002
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| 4 RUNNER III (_N18_) 2.7 EFI 4WD (RZN185_, RZN185W) | 1995-11 - 2002-08 | 112 | 152 | 2694 | |
| 4 RUNNER III (_N18_) 2.7 (RZN180) | 1995-11 - 2002-07 | 112 | 152 | 2694 |
HIACE
1989 - 2006
HILUX
1997 - 2005
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| HILUX VI Avolava (_N1_) 2.4 i 4WD (RZN14_, RZN16_, RZN19_) | 1997-08 - 2005-10 | 103 | 140 | 2438 |
Alternatives
€125,54
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€196,38
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€331,91
Lähetys 28 business days