Taka-akseli, oikea, Akselin takana
Tiedot tuotteesta
| parilliset tuotenumerot | 86-2192 |
| Asennuspuoli | Taka-akseli, oikea |
| Asennuspuoli | Akselin takana |
| Valmistaja rajaus | ATE |
| Jarrusatulatyyppi | Jarrusatula, sis. rak. jarrusatulalla |
| Jarrusatulatyyppi | Jarrusatula (1-mäntä) |
| Männän halkaisija mm | 38 |
| Jarrulevypaksuudelle | 12 mm |
| Jarrulevytyyppi | täysi |
| Jarrulevyläpimitalle | 290 mm |
| Materiaali | Alumiini |
| Nettopaino | 1.66 kg |
Shipping Details
| Weight | 1.913 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Poland |
€186.62
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
CITROËN
Cross-Reference Numbers
A.B.S.
ATE
BOSCH
BREMBO
BUDWEG CALIPER
Brake ENGINEERING
CA2949R
CARDONE
386183
CITROËN
1610901080
1651760080
4400V6
4400Y0
COMLINE
CBC267R
DELCO REMY
DC74157
DEPA
ET74157
DRI
EAI
2225374
ELSTOCK
87-2192-000
87-2192-004
ERA
BC54157
ERA Benelux
BC54157
FTE
GENERAL RICAMBI
CI6206
GIRLING
71031177
NK
RE-EX
506-06575
SHAFTEC
BC20030
TMI
BR006575
TRISCAN
TRW
VEGE
54644304
sbs
13012119172
Fit Vehicles
CITROËN
39 vehicles
C5
2008 - 2017
Alternatives
€239,35
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€230,02
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€117,44
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€183,68
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€230,59
Lähetys 28 business days