Taka-akseli, oikea, Akselin takana
Tiedot tuotteesta
| parilliset tuotenumerot | 86-2087 |
| Asennuspuoli | Taka-akseli, oikea |
| Asennuspuoli | Akselin takana |
| Valmistaja rajaus | TRW |
| Jarrusatulatyyppi | Jarrusatula, sis. rak. jarrusatulalla |
| Jarrusatulatyyppi | Jarrusatula (1-mäntä) |
| Männän halkaisija mm | 38 |
| Jarrulevypaksuudelle | 12 mm |
| Jarrulevytyyppi | täysi |
| Jarrulevyläpimitalle | 268 mm |
| Materiaali | Alumiini |
| Nettopaino | 1.56 kg |
Shipping Details
| Weight | 1.773 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Poland |
€69.65
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Includes core price €20,27
- Lähetys 2 business days
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
CITROËN
PEUGEOT
Cross-Reference Numbers
A.B.S.
BENDIX
694808B
BOSCH
BREMBO
BUDWEG CALIPER
Brake ENGINEERING
CA2976R
CARDONE
385715
CITROËN
4402F6
COMLINE
CBC106R
DELCO REMY
DC74181
RAB85292
DEPA
ET74181
DRI
4207820
4207820000
EAI
2375404
ELSTOCK
87-2087-000
ERA
BC54181
ERA Benelux
BC54181
FTE
GENERAL RICAMBI
CI6212
GIRLING
7103937
HELLA
8AC 355 394-741
METZGER AUTOTEILE
NK
PAGID
73254
PEUGEOT
4402F6
RE-EX
506-06207
SHAFTEC
BC8134R
TMI
BR006207
TRISCAN
VEGE
22734304
sbs
13012119168
Fit Vehicles
CITROËN
41 vehicles
BERLINGO
2008 - ...
PEUGEOT
39 vehicles
PARTNER
2008 - ...
Alternatives
€109,13
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€75,95
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€204,82
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€132,80
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€56,21
Lähetys seuraavana arkipäivänä