Taka-akseli, oikea, Akselin edessä
Tiedot tuotteesta
| parilliset tuotenumerot | 86-1889 |
| Asennuspuoli | Taka-akseli, oikea |
| Asennuspuoli | Akselin edessä |
| Valmistaja rajaus | ATE |
| Jarrusatulatyyppi | Uiva jarrusatula |
| Jarrusatulatyyppi | Jarrusatula (1-mäntä) |
| Männän halkaisija mm | 42 |
| Jarrulevypaksuudelle | 11 mm |
| Jarrulevytyyppi | täysi |
| Jarrulevyläpimitalle | 300 mm |
| Materiaali | Alumiini |
| Nettopaino | 1.2 kg |
Shipping Details
| Weight | 0.91 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Poland |
€108.28
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Includes core price €41,40
- Lähetys 2 business days
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
MERCEDES-BENZ
Cross-Reference Numbers
A.B.S.
ATE
BOSCH
BREMBO
BUDWEG CALIPER
Brake ENGINEERING
CA2360R
CARDONE
385827
COMLINE
CBC331R
DELCO REMY
DC73823
DC83823
DEPA
ET73823
DRI
EAI
2225332
ELSTOCK
87-1889-000
87-1889-001
87-1889-004
87-1889-007
ERA
BC53823
ERA Benelux
BC53823
FTE
GENERAL RICAMBI
HELLA
8AC355385-221
MERCEDES-BENZ
0024202683
A0024202683
NK
PAGID
73212
RE-EX
506-05547
TMI
BR005547
TRISCAN
VEGE
22934304
sbs
13012133198
Fit Vehicles
MERCEDES-BENZ
33 vehicles
E-CLASS
2002 - 2009
SL
2003 - 2012
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| SL (R230) 350 (230.467) | 2003-03 - 2012-01 | 180 | 245 | 3724 |
Alternatives
€156,01
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€44,03
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€24,31
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€82,77
Lähetys seuraavana arkipäivänä
ATE ® 11.9426-9990.2
Jarrusatula
No longer deliverable by the manufacturer
on korvannut tämän tuotteen
24.3426-9990.5