Taka-akseli, oikea, Akselin takana
Tiedot tuotteesta
| parilliset tuotenumerot | 86-0816 |
| Asennuspuoli | Taka-akseli, oikea |
| Asennuspuoli | Akselin takana |
| Valmistaja rajaus | LUCAS |
| Jarrusatulatyyppi | Jarrusatula, sis. rak. jarrusatulalla |
| Jarrusatulatyyppi | Jarrusatula (1-mäntä) |
| Männän halkaisija mm | 36 |
| Jarrulevypaksuudelle | 10 mm |
| Jarrulevytyyppi | täysi |
| Jarrulevyläpimitalle | 264 mm |
| Materiaali | Alumiini |
| Kaapelitunnus | Ø 3,0 mm |
| Nettopaino | 1.3 kg |
Shipping Details
| Weight | 0.571 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Poland |
€56.55
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Includes core price €5,52
- Lähetys 2 business days
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
VAUXHALL
Cross-Reference Numbers
A.B.S.
BOSCH
BREMBO
BUDWEG CALIPER
Brake ENGINEERING
CA2180R
CARDONE
384155
CHEVROLET
93170605
93176083
COMLINE
CBC280R
DELCO REMY
DELPHI
LC7586
DEPA
ET73075
DRI
ELSTOCK
87-0816-000
87-0816-001
87-0816-004
87-0816-007
ERA
BC53075
ERA Benelux
BC53075
FRIESEN
QBS3242
FTE
GIRLING
7106147
HELLA
8AC355382-101
8AN355440-381
METZGER AUTOTEILE
NK
OPEL
16 05 118
542048
542466
93170605
93176083
93184692
PAGID
76382
RE-EX
506-02465
SASIC
6506101
SHAFTEC
BC8920R
TMI
BR002465
UBD
54691
VAUXHALL
542048
931 84 692
93170605
93176083
VEGE
22524304
sbs
13012136140
Fit Vehicles
CHEVROLET
4 vehicles
CORSA
1994 - 2002
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| CORSA Sedan 1.6 GS | 1997-08 - 2002-07 | 75 | 102 | 1598 | |
| CORSA Sedan 1.7 D | 2000-08 - 2002-07 | 44 | 60 | 1686 | |
| CORSA StW 1.6 GLS (35) | 1997-08 - 2002-07 | 68 | 92 | 1598 | |
| CORSA Sedan 1.6 GLS (19) | 1994-08 - 2002-07 | 68 | 92 | 1598 |
OPEL
29 vehicles
ASTRA
1998 - 2005
MERIVA
2003 - 2010
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| MERIVA A Tila-auto (X03) 1.6 (E75) | 2003-05 - 2010-05 | 64 | 87 | 1598 |
Alternatives
€71,95
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€84,26
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€133,92
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€32,35
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€97,29
Lähetys seuraavana arkipäivänä