Akselin takana, Taka-akseli, vasen
Tiedot tuotteesta
| parilliset tuotenumerot | 87-2273 |
| Asennuspuoli | Taka-akseli, vasen |
| Asennuspuoli | Akselin takana |
| Valmistaja rajaus | ATE |
| Jarrusatulatyyppi | Uiva jarrusatula |
| Jarrusatulatyyppi | Jarrusatula (1-mäntä) |
| Männän halkaisija mm | 42 |
| Jarrulevypaksuudelle | 10 mm |
| Jarrulevypaksuudelle | 12 mm |
| Jarrulevytyyppi | täysi |
| Jarrulevyläpimitalle | 300 mm |
| Materiaali | Alumiini |
| Nettopaino | 0.92 kg |
Shipping Details
| Weight | 1.245 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Poland |
€135.49
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Includes core price €48,30
- Lähetys 2 business days
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
MERCEDES-BENZ
Cross-Reference Numbers
A.B.S.
BOSCH
BREMBO
BUDWEG CALIPER
Brake ENGINEERING
CA2980
CARDONE
386347
COMLINE
CBC602L
DELCO REMY
DC74408
DEPA
ET74408
DRI
4123720
4123720000
ELSTOCK
86-2273-000
ERA
BC54408
ERA Benelux
BC54408
FTE
GENERAL RICAMBI
ME6253
MERCEDES-BENZ
2124230081
2214230181
A2124230081
A2214230181
NK
2133331
RE-EX
506-06770
SHAFTEC
BC8120
TMI
BR006770
TRISCAN
TRW
VEGE
27754303
Fit Vehicles
MERCEDES-BENZ
49 vehicles
CLS
2011 - 2017
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| CLS (C218) CLS 220 BlueTEC / d (218.301) | 2014-05 - 2017-12 | 125 | 170 | 2143 | |
| CLS Shooting Brake (X218) CLS 220 BlueTEC / d (218.901) | 2014-05 - 2017-12 | 125 | 170 | 2143 | |
| CLS Shooting Brake (X218) CLS 250 CDI / BlueTEC / d (218.903, 218.904) | 2012-10 - 2017-12 | 150 | 204 | 2143 | |
| CLS (C218) CLS 250 CDI / BlueTEC / d (218.303, 218.304) | 2011-04 - 2017-12 | 150 | 204 | 2143 | |
| CLS Shooting Brake (X218) CLS 250 BlueTEC / d 4-matic (218.997) | 2014-05 - 2017-12 | 150 | 204 | 2143 | |
| CLS (C218) CLS 250 BlueTEC / d 4-matic (218.397) | 2014-05 - 2017-12 | 150 | 204 | 2143 |
E-CLASS
2009 - 2016
S-CLASS
2005 - 2013
SL
2006 - 2012
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| SL (R230) 280 (230.454) | 2008-03 - 2012-01 | 170 | 231 | 2996 | |
| SL (R230) 300 (230.454) | 2009-04 - 2012-01 | 170 | 231 | 2996 | |
| SL (R230) 350 (230.456) | 2006-03 - 2012-01 | 200 | 272 | 3498 |
Alternatives
€120,67
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€154,53
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€101,12
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€242,59
Lähetys 28 business days