Akselin takana, Taka-akseli, vasen
Tiedot tuotteesta
| parilliset tuotenumerot | 87-2192 |
| Asennuspuoli | Taka-akseli, vasen |
| Asennuspuoli | Akselin takana |
| Valmistaja rajaus | ATE |
| Jarrusatulatyyppi | Jarrusatula, sis. rak. jarrusatulalla |
| Jarrusatulatyyppi | Jarrusatula (1-mäntä) |
| Männän halkaisija mm | 38 |
| Jarrulevypaksuudelle | 12 mm |
| Jarrulevytyyppi | täysi |
| Jarrulevyläpimitalle | 290 mm |
| Materiaali | Alumiini |
| Nettopaino | 1.66 kg |
Shipping Details
| Weight | 1.837 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Poland |
€182.29
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
CITROËN
Cross-Reference Numbers
A.B.S.
ATE
BOSCH
BREMBO
BUDWEG CALIPER
Brake ENGINEERING
CA2949
CARDONE
386182
CITROËN
1610900880
1651759980
4400V5
4400X9
COMLINE
CBC267L
DELCO REMY
DC74156
DEPA
ET74156
DRI
EAI
2225373
ELSTOCK
86-2192-000
86-2192-004
ERA
BC54156
ERA Benelux
BC54156
FTE
GENERAL RICAMBI
CI6205
GIRLING
71031176
NK
RE-EX
506-06574
SHAFTEC
BC10030
TMI
BR006574
TRISCAN
TRW
sbs
13012119171
Fit Vehicles
CITROËN
39 vehicles
C5
2008 - 2017
Alternatives
€241,46
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€224,26
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€117,81
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€183,68
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€229,54
Lähetys 28 business days