Akselin edessä, Taka-akseli, vasen
Tiedot tuotteesta
| parilliset tuotenumerot | 87-1889 |
| Asennuspuoli | Taka-akseli, vasen |
| Asennuspuoli | Akselin edessä |
| Valmistaja rajaus | ATE |
| Jarrusatulatyyppi | Uiva jarrusatula |
| Jarrusatulatyyppi | Jarrusatula (1-mäntä) |
| Männän halkaisija mm | 42 |
| Jarrulevypaksuudelle | 11 mm |
| Jarrulevytyyppi | täysi |
| Jarrulevyläpimitalle | 300 mm |
| Materiaali | Alumiini |
| Nettopaino | 1.2 kg |
Shipping Details
| Weight | 1.237 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Poland |
€108.28
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Includes core price €41,40
- Lähetys 2 business days
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
MERCEDES-BENZ
Cross-Reference Numbers
A.B.S.
BOSCH
BREMBO
BUDWEG CALIPER
Brake ENGINEERING
CA2360
CARDONE
385826
COMLINE
CBC331L
DELCO REMY
DC73822
DC83822
DEPA
ET73822
DRI
EAI
2225331
ELSTOCK
86-1889-000
86-1889-001
86-1889-004
86-1889-007
ERA
BC53822
ERA Benelux
BC53822
FTE
GENERAL RICAMBI
HELLA
8AC355385-211
MERCEDES-BENZ
0024202583
A0024202583
NK
PAGID
73211
RE-EX
506-05546
TMI
BR005546
TRISCAN
VEGE
22934303
sbs
13012133197
Fit Vehicles
MERCEDES-BENZ
33 vehicles
E-CLASS
2002 - 2009
SL
2003 - 2012
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| SL (R230) 350 (230.467) | 2003-03 - 2012-01 | 180 | 245 | 3724 |
Alternatives
€155,06
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€197,84
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€68,50
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€88,62
Lähetys seuraavana arkipäivänä
ATE ® 11.9426-9989.2
Jarrusatula
No longer deliverable by the manufacturer
on korvannut tämän tuotteen
24.3426-9989.5