Akselin takana, Taka-akseli, vasen
Tiedot tuotteesta
| parilliset tuotenumerot | 87-0766 |
| Asennuspuoli | Taka-akseli, vasen |
| Asennuspuoli | Akselin takana |
| Valmistaja rajaus | ATE |
| Jarrusatulatyyppi | Uiva jarrusatula |
| Jarrusatulatyyppi | Jarrusatula (1-mäntä) |
| Männän halkaisija mm | 44 |
| Jarrulevypaksuudelle | 22 mm |
| Jarrulevytyyppi | Tuuletettu |
| Jarrulevyläpimitalle | 314 mm |
| Materiaali | Valurauta |
| Nettopaino | 2.56 kg |
Shipping Details
| Weight | 2.683 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Poland |
€102.66
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Includes core price €41,42
- Lähetys 2 business days
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
VW
Cross-Reference Numbers
A.B.S.
BOSCH
BREMBO
BUDWEG CALIPER
Brake ENGINEERING
CA2621
CARDONE
384475
COMLINE
CBC691L
DELCO REMY
DEPA
ET73428
DRI
EAI
2225355
ELSTOCK
86-0766-000
86-0766-001
86-0766-004
86-0766-007
ERA
BC53428
ERA Benelux
BC53428
FTE
GENERAL RICAMBI
GIRLING
71071154
HELLA
8AC 355 399-111
NK
2147307
RE-EX
506-02310
SHAFTEC
BC2117
TMI
BR002310
TRISCAN
TRW
UBD
56042
VEGE
27254303
VW
7H8615423
sbs
13012147307
Fit Vehicles
VW
56 vehicles
CALIFORNIA
2007 - 2009
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| CALIFORNIA T5 Camper (7EC, 7EF, 7EG, 7HF, 7HC) 1.9 TDI | 2007-05 - 2009-11 | 63 | 1896 | ||
| CALIFORNIA T5 Camper (7EC, 7EF, 7EG, 7HF, 7HC) 1.9 TDI | 2007-05 - 2009-11 | 77 | 1896 | ||
| CALIFORNIA T5 Camper (7EC, 7EF, 7EG, 7HF, 7HC) 2.5 TDI | 2007-05 - 2009-11 | 96 | 2461 | ||
| CALIFORNIA T5 Camper (7EC, 7EF, 7EG, 7HF, 7HC) 2.5 TDI | 2007-05 - 2009-11 | 128 | 2461 | ||
| CALIFORNIA T5 Camper (7EC, 7EF, 7EG, 7HF, 7HC) 2.5 TDI 4motion | 2007-05 - 2009-11 | 96 | 2461 | ||
| CALIFORNIA T5 Camper (7EC, 7EF, 7EG, 7HF, 7HC) 2.5 TDI 4motion | 2007-05 - 2009-11 | 128 | 2461 | ||
| CALIFORNIA T5 Camper (7EC, 7EF, 7EG, 7HF, 7HC) 1.9 TDI | 2007-05 - 2009-11 | 75 | 1896 | ||
| CALIFORNIA T5 Camper (7EC, 7EF, 7EG, 7HF, 7HC) 2.5 TDi | 2007-05 - 2009-11 | 120 | 2461 |
MULTIVAN
2003 - 2015
TRANSPORTER
2003 - 2015
Alternatives
€105,75
Lähetys seuraavana arkipäivänä
ATE ® 11.9441-9949.2
Jarrusatula
No longer deliverable by the manufacturer
on korvannut tämän tuotteen
24.3441-9949.5€127,58
Lähetys 28 business days