Akselin takana, Taka-akseli, vasen
Tiedot tuotteesta
| parilliset tuotenumerot | 87-0660 |
| Asennuspuoli | Taka-akseli, vasen |
| Asennuspuoli | Akselin takana |
| Valmistaja rajaus | AKEBONO |
| Jarrusatulatyyppi | Uiva jarrusatula |
| Jarrusatulatyyppi | Jarrusatula (1-mäntä) |
| Männän halkaisija mm | 41 |
| Jarrulevypaksuudelle | 18 mm |
| Jarrulevytyyppi | Tuuletettu |
| Jarrulevyläpimitalle | 313 mm |
| Materiaali | Valurauta |
| Nettopaino | 1.85 kg |
Shipping Details
| Weight | 2.165 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Poland |
€60.05
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Includes core price €13,81
- Lähetys 2 business days
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
ISUZU
Cross-Reference Numbers
A.B.S.
AKEBONO
B020300
ATE
BENDIX
694291B
BOSCH
BREMBO
BUDWEG CALIPER
Brake ENGINEERING
CA1623
CARDONE
387652
COMLINE
CBC297L
DELCO REMY
DC72784
RAB83895
DELPHI
LC2057
DEPA
ET72784
DRI
ELSTOCK
86-0660-000
86-0660-001
86-0660-004
86-0660-007
ERA
BC52784
ERA Benelux
BC52784
FRIESEN
703219
QBS3219
FTE
GENERAL RICAMBI
GIRLING
32983610
7107684
HELLA
8AC355384-771
HERTH+BUSS ELPARTS
J3219007
HERTH+BUSS JAKOPARTS
ISUZU
8970352590
8971444790
NK
OPEL
542265
542267
542283
8970352590
8970352591
8971444790
97035259
97039051
97144479
PAGID
75697
RE-EX
506-01934
SHAFTEC
BC9487
TMI
BR001934
TRISCAN
TRW
BHS684E
BHS734
UBD
54130
VAUXHALL
97035259
97039051
97144479
VEGE
22644303
sbs
13012136133
Fit Vehicles
ISUZU
10 vehicles
TROOPER
1991 - 2004
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| TROOPER II (UB) 3.1 TD | 1991-08 - 1998-07 | 84 | 3059 | ||
| TROOPER II (UB) 2.6 4x4 | 1991-08 - 1996-04 | 85 | 2559 | ||
| TROOPER III 3.0 Tdi | 2000-10 - 2002-06 | 117 | 2999 | ||
| TROOPER III 3.0 DTI | 1998-05 - 2004-08 | 117 | 159 | 2999 | |
| TROOPER III 3.5 V6 24V AWD | 2000-04 - 2004-08 | 158 | 215 | 3494 | |
| TROOPER III Maasturi, avo 3.5 V6 24V | 2000-04 - 2004-08 | 158 | 215 | 3494 | |
| TROOPER II Maasturi, avo (UB) 3.2 | 1991-08 - 1998-07 | 130 | 177 | 3165 | |
| TROOPER II (UB) 3.2 | 1991-08 - 1998-07 | 130 | 177 | 3165 | |
| TROOPER III Maasturi, avo 3.0 DTI | 2000-04 - 2004-08 | 118 | 160 | 2999 | |
| TROOPER II Maasturi, avo (UB) 2.6 4x4 | 1991-08 - 1996-04 | 85 | 2559 |
OPEL
17 vehicles
FRONTERA
1992 - 2004
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| FRONTERA A (U92) 2.2 i (54MWL4) | 1995-03 - 1998-10 | 100 | 136 | 2198 | |
| FRONTERA A (U92) 2.3 TD (5JMWL4) | 1992-03 - 1998-10 | 74 | 100 | 2260 | |
| FRONTERA A (U92) 2.4 i (53MWL4) | 1992-03 - 1998-10 | 92 | 125 | 2410 | |
| FRONTERA A (U92) 2.5 TDS | 1996-09 - 1998-10 | 85 | 115 | 2499 | |
| FRONTERA A (U92) 2.8 TD (5BMWL4, 5BSUD2) | 1995-03 - 1998-08 | 83 | 113 | 2771 | |
| FRONTERA A Sport (U92) 2.0 i (52SUD2, 55SUD2) | 1992-03 - 1998-10 | 85 | 115 | 1998 | |
| FRONTERA A Sport (U92) 2.5 TDS | 1996-09 - 1998-10 | 85 | 115 | 2499 | |
| FRONTERA A Sport (U92) 2.8 TD (5BSUD2) | 1995-03 - 1996-08 | 83 | 113 | 2771 | |
| FRONTERA B (U99) 2.2 DTI (6B_66, 6B_76) | 2002-09 - 2004-07 | 88 | 120 | 2171 | |
| FRONTERA B (U99) 2.2 i (6B_ZC, 6B_VF, 6B_66, 6B_76) | 1998-10 - 2004-07 | 100 | 136 | 2198 | |
| FRONTERA B (U99) 3.2 i (6B1VF, 6B1_6) | 1998-10 - 2004-07 | 151 | 205 | 3165 | |
| FRONTERA A (U92) 2.0 i | 1993-05 - 1998-08 | 85 | 1998 | ||
| FRONTERA B (U99) 2.2 DTI (6B_ZC, 6B_VF, 6B_66, 6B_76) | 1998-09 - 2003-12 | 85 | 116 | 2171 |
MONTEREY
1991 - 1999
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| MONTEREY A (M92) 3.1 TD (UBS69D, UBS69G) | 1991-09 - 1998-07 | 84 | 114 | 3059 | |
| MONTEREY A (M92) 3.2 (UBS25D, UBS25G) | 1991-08 - 1994-03 | 130 | 177 | 3165 | |
| MONTEREY B (M98) 3.0 DTI (UBS73D, UBS73G) | 1998-07 - 1999-08 | 117 | 159 | 2999 | |
| MONTEREY B (M98) 3.5 V6 24V (UBS26D, UBS26G) | 1998-07 - 1999-08 | 158 | 215 | 3494 |
VAUXHALL
1 vehicles
FRONTERA
1995 - 1998
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| FRONTERA Mk I (A) (U92) 2.0 | 1995-04 - 1998-08 | 85 | 1998 |
Alternatives
€121,30
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€123,45
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€118,64
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€122,76
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€36,62
Lähetys 2 business days