Akselin takana, Taka-akseli, vasen
Tiedot tuotteesta
| parilliset tuotenumerot | 87-0447 |
| Asennuspuoli | Taka-akseli, vasen |
| Asennuspuoli | Akselin takana |
| Valmistaja rajaus | ATE |
| Jarrusatulatyyppi | Jarrusatula |
| Jarrusatulatyyppi | Jarrusatula (2-mäntää) |
| Männän halkaisija mm | 40 |
| Jarrulevypaksuudelle | 12 mm |
| Jarrulevytyyppi | täysi |
| Jarrulevyläpimitalle | 286 mm |
| Materiaali | Valurauta |
| Nettopaino | 2.39 kg |
Shipping Details
| Weight | 2.769 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Poland |
€98.10
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Includes core price €30,37
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
Cross-Reference Numbers
A.B.S.
ATE
BENDIX
694157B
BOSCH
BREMBO
BUDWEG CALIPER
Brake ENGINEERING
CA1484
CARDONE
388057
DELCO REMY
DC72370
RAB83481
DELPHI
LC7164
DEPA
ET72370
DRI
EAI
2225113
ELSTOCK
86-0447-000
86-0447-001
ERA
BC52370
ERA Benelux
BC52370
FRIESEN
703209
QBS3209
FTE
GENERAL RICAMBI
GIRLING
7103541
HELLA
8AC355384-091
MAPCO
4664
METZGER AUTOTEILE
NK
OPEL
542271
542287
90509203
90543586
PAGID
75551
RE-EX
506-01372
SHAFTEC
BC9626
TMI
BR001372
TRISCAN
TRW
UBD
52766
VAUXHALL
90509203
90543586
VEGE
27374303
sbs
13012136225
Fit Vehicles
OPEL
34 vehicles
OMEGA
1987 - 2003
Alternatives
€87,75
Lähetys seuraavana arkipäivänä
ATE ® 13.2401-0039.2
Jarrusatula
No longer deliverable by the manufacturer
on korvannut tämän tuotteen
24.9240-0039.5