Akselin takana, Taka-akseli, vasen
Tiedot tuotteesta
| parilliset tuotenumerot | 87-0107 |
| Asennuspuoli | Taka-akseli, vasen |
| Asennuspuoli | Akselin takana |
| Valmistaja rajaus | LUCAS |
| Jarrusatulatyyppi | Jarrusatula, sis. rak. jarrusatulalla |
| Jarrusatulatyyppi | Jarrusatula (1-mäntä) |
| Männän halkaisija mm | 38 |
| Jarrulevypaksuudelle | 10 mm |
| Jarrulevytyyppi | täysi |
| Jarrulevyläpimitalle | 260 mm |
| Materiaali | Valurauta |
| Nettopaino | 2.08 kg |
Shipping Details
| Weight | 2.265 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Poland |
€59.63
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
Cross-Reference Numbers
A.B.S.
ATE
BENDIX
692687B
BOSCH
BREMBO
BUDWEG CALIPER
Brake ENGINEERING
CA1746
CARDONE
388177
DELCO REMY
DC72790
RAB83801
DELPHI
LC7352
DEPA
ET72790
DRI
EAI
2375147
ELSTOCK
86-0107-000
86-0107-001
86-0107-004
86-0107-007
ERA
BC52790
ERA Benelux
BC52790
FRIESEN
704577
QBS4577
FTE
GENERAL RICAMBI
GIRLING
32934530
7103170
HELLA
8AC355383-711
MAPCO
4448
METZGER AUTOTEILE
NK
PAGID
75889
RE-EX
506-00268
SASIC
6506084
SHAFTEC
BC9364
TMI
BR000268
TRISCAN
UBD
54502
VEGE
22354303
VOLVO
30863315
308633155
3345674
33456740
8251696
8602078
86020781
8602150
86021508
sbs
1301214833
Fit Vehicles
VOLVO
38 vehicles
S40
1995 - 2004
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| S40 I (644) 1.6 | 1995-09 - 1999-08 | 77 | 105 | 1587 | |
| S40 I (644) 1.6 | 1999-03 - 2003-12 | 80 | 109 | 1587 | |
| S40 I (644) 1.8 | 1995-07 - 1999-08 | 85 | 115 | 1731 | |
| S40 I (644) 1.8 | 1999-03 - 2003-12 | 90 | 122 | 1783 | |
| S40 I (644) 1.8 i | 1998-03 - 2003-12 | 92 | 125 | 1834 | |
| S40 I (644) 1.8 i | 2001-06 - 2003-12 | 90 | 122 | 1834 | |
| S40 I (644) 1.9 T4 | 1997-05 - 2000-07 | 147 | 200 | 1855 | |
| S40 I (644) 2.0 | 1995-07 - 2003-12 | 100 | 136 | 1948 | |
| S40 I (644) 2.0 | 1995-07 - 1999-08 | 103 | 140 | 1948 | |
| S40 I (644) 2.0 T | 1997-10 - 2003-12 | 118 | 160 | 1948 | |
| S40 I (644) 2.0 T | 2001-06 - 2003-12 | 120 | 163 | 1948 | |
| S40 I (644) 1.8 LPG | 1999-03 - 2004-12 | 90 | 1783 | ||
| S40 I (644) 1.9 DI | 2000-07 - 2003-12 | 85 | 115 | 1870 | |
| S40 I (644) 1.9 TD | 1995-07 - 1999-08 | 66 | 90 | 1870 | |
| S40 I (644) 2.0 T | 2000-07 - 2001-06 | 121 | 165 | 1948 | |
| S40 I (644) 2.0 T4 | 2000-07 - 2003-12 | 147 | 200 | 1948 | |
| S40 I (644) 1.8 | 2001-06 - 2003-08 | 85 | 1783 | ||
| S40 I (644) 1.9 DI | 1999-03 - 2000-07 | 70 | 95 | 1870 | |
| S40 I (644) 1.9 DI | 2000-07 - 2003-12 | 75 | 102 | 1870 |
V40
1995 - 2004
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| V40 StW (645) 2.0 | 1995-07 - 1999-08 | 103 | 140 | 1948 | |
| V40 StW (645) 2.0 T | 1997-10 - 2000-07 | 118 | 160 | 1948 | |
| V40 StW (645) 1.8 Bi-Fuel | 1999-11 - 2003-08 | 88 | 1783 | ||
| V40 StW (645) 1.6 | 1999-03 - 2004-06 | 80 | 109 | 1587 | |
| V40 StW (645) 1.6 | 1995-12 - 1999-08 | 77 | 105 | 1587 | |
| V40 StW (645) 1.8 | 1995-07 - 1999-08 | 85 | 115 | 1731 | |
| V40 StW (645) 1.8 | 1999-03 - 2004-06 | 90 | 122 | 1783 | |
| V40 StW (645) 1.8 i | 1998-03 - 2004-06 | 92 | 125 | 1834 | |
| V40 StW (645) 1.8 i | 2001-06 - 2004-06 | 90 | 122 | 1834 | |
| V40 StW (645) 1.9 DI | 1999-03 - 2000-07 | 70 | 95 | 1870 | |
| V40 StW (645) 1.9 DI | 2000-07 - 2004-06 | 75 | 102 | 1870 | |
| V40 StW (645) 1.9 DI | 2000-07 - 2004-06 | 85 | 115 | 1870 | |
| V40 StW (645) 1.9 T4 | 1997-05 - 2000-07 | 147 | 200 | 1855 | |
| V40 StW (645) 1.9 TD | 1995-07 - 1999-08 | 66 | 90 | 1870 | |
| V40 StW (645) 2.0 | 1995-07 - 2004-06 | 100 | 136 | 1948 | |
| V40 StW (645) 2.0 T | 1999-07 - 2004-06 | 121 | 165 | 1948 | |
| V40 StW (645) 2.0 T | 2001-06 - 2004-06 | 120 | 163 | 1948 | |
| V40 StW (645) 2.0 T4 | 2000-07 - 2004-06 | 147 | 200 | 1948 | |
| V40 StW (645) 1.8 LPG | 1999-03 - 2004-06 | 90 | 1783 |
Alternatives
€73,08
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€126,06
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€55,08
Lähetys 2 business days
€78,49
Lähetys 28 business days
TRW ® BHN170
Jarrusatula
No longer deliverable by the manufacturer
on korvannut tämän tuotteen
BHN170E