Etuakseli, oikea, Akselin edessä
Tiedot tuotteesta
| parilliset tuotenumerot | 82-1383 |
| Asennuspuoli | Etuakseli, oikea |
| Asennuspuoli | Akselin edessä |
| Valmistaja rajaus | LUCAS |
| Jarrusatulatyyppi | Uiva jarrusatula |
| Jarrusatulatyyppi | Jarrusatula (1-mäntä) |
| Männän halkaisija mm | 54 |
| Jarrulevypaksuudelle | 13 mm |
| Jarrulevytyyppi | täysi |
| Jarrulevyläpimitalle | 266 mm |
| Materiaali | Valurauta |
| Nettopaino | 2.9 kg |
Shipping Details
| Weight | 3.099 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Poland |
€91.60
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Includes core price €30,37
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
CITROËN
PEUGEOT
Cross-Reference Numbers
A.B.S.
ATE
24.3541-1778.5
27.1300-0363.3
BOSCH
BREMBO
BUDWEG CALIPER
Brake ENGINEERING
CA1693R
CARDONE
384034
CITROËN
4401A7
DELCO REMY
DELPHI
LC2042
DEPA
ET72627
DRI
3233810
3233810000
EAI
2374404
ELSTOCK
83-1383-000
ERA
BC62627
ERA Benelux
BC62627
FTE
GIRLING
7111226
HELLA
8AC355389-281
METZGER AUTOTEILE
NK
PAGID
75806
PEUGEOT
4401A7
RE-EX
506-03963
SASIC
SCA0087
SHAFTEC
BC9417R
TMI
BR003963
TRISCAN
VEGE
15484302
sbs
1301211980
Fit Vehicles
CITROËN
30 vehicles
BERLINGO
1996 - 2011
PEUGEOT
33 vehicles
PARTNER
1996 - 2015
Alternatives
€66,77
Lähetys 28 business days
€69,36
Lähetys 28 business days
€94,61
Lähetys 28 business days