Etuakseli, oikea, Akselin edessä
Tiedot tuotteesta
| parilliset tuotenumerot | 82-0820 |
| Asennuspuoli | Etuakseli, oikea |
| Asennuspuoli | Akselin edessä |
| Valmistaja rajaus | BOSCH |
| Jarrusatulatyyppi | Uiva jarrusatula |
| Jarrusatulatyyppi | Jarrusatula (2-mäntää) |
| Männän halkaisija mm | 45 |
| Jarrulevypaksuudelle | 24 mm |
| Jarrulevytyyppi | Tuuletettu |
| Jarrulevyläpimitalle | 280 mm |
| Materiaali | Valurauta |
| Nettopaino | 4.46 kg |
Shipping Details
| Weight | 4.955 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Poland |
€91.35
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
OPEL
RENAULT
VAUXHALL
VOLVO
Cross-Reference Numbers
A.B.S.
BOSCH
0204102731
0204103731
BREMBO
BUDWEG CALIPER
Brake ENGINEERING
CA2058R
CARDONE
384137
DELCO REMY
DELPHI
LC7524
DRI
EAI
2274050
ELSTOCK
83-0820-000
83-0820-001
83-0820-004
83-0820-007
ERA
BC63043
ERA Benelux
BC63043
FRIESEN
QBS3246
FTE
GENERAL RICAMBI
GIRLING
7109258
HELLA
8AC355386-481
METZGER AUTOTEILE
NK
OPEL
4501215
7701205764
9161515
PAGID
76250
RE-EX
506-02477
RENAULT
7701205764
SASIC
6504027
TMI
BR002477
TRISCAN
TRW
UBD
54653
VAUXHALL
9161515
VEGE
15624302
VOLVO
8111959
sbs
13012136104
Fit Vehicles
OPEL
15 vehicles
MOVANO
1998 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| MOVANO A Umpikori (X70) 1.9 DTI (FD) | 2000-09 - 2001-10 | 59 | 80 | 1870 | |
| MOVANO A Umpikori (X70) 1.9 DTI (FD) | 2001-10 - ... | 60 | 82 | 1870 | |
| MOVANO A Umpikori (X70) 2.2 DTI (FD) | 2000-09 - ... | 66 | 90 | 2188 | |
| MOVANO A Umpikori (X70) 2.5 CDTI (FD) | 2003-10 - ... | 74 | 101 | 2464 | |
| MOVANO A Umpikori (X70) 2.5 D (FD) | 1999-01 - 2000-09 | 59 | 80 | 2499 | |
| MOVANO A Umpikori (X70) 2.5 DTI (FD) | 2001-10 - ... | 84 | 115 | 2463 | |
| MOVANO A Umpikori (X70) 2.8 DTI (FD) | 1999-01 - 2001-10 | 84 | 114 | 2799 | |
| MOVANO A Bussi (X70) 1.9 DTI (JD) | 2000-09 - 2001-10 | 59 | 80 | 1870 | |
| MOVANO A Bussi (X70) 1.9 DTI (JD) | 2001-10 - ... | 60 | 82 | 1870 | |
| MOVANO A Bussi (X70) 2.2 DTI (JD) | 2000-09 - ... | 66 | 90 | 2188 | |
| MOVANO A Bussi (X70) 2.5 CDTI (JD) | 2007-09 - ... | 74 | 101 | 2464 | |
| MOVANO A Bussi (X70) 2.5 D (JD) | 1998-07 - 2000-09 | 59 | 80 | 2499 | |
| MOVANO A Bussi (X70) 2.5 DTI (JD) | 2001-10 - ... | 84 | 115 | 2463 | |
| MOVANO A Bussi (X70) 2.8 DTI (JD) | 1998-07 - 2001-10 | 84 | 114 | 2799 | |
| MOVANO A Lava / alusta (X70) 2.5 CDTI (ED, HD, UD0, UD4) | 2006-08 - ... | 74 | 101 | 2464 |
RENAULT
18 vehicles
MASTER
1997 - 2010
Alternatives
€138,25
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€76,71
Lähetys 2 business days
€198,52
Lähetys 28 business days
€117,78
Lähetys 28 business days