Etuakseli, oikea, Akselin takana
Tiedot tuotteesta
| parilliset tuotenumerot | 82-0329 |
| Asennuspuoli | Etuakseli, oikea |
| Asennuspuoli | Akselin takana |
| Valmistaja rajaus | AISIN |
| Jarrusatulatyyppi | Uiva jarrusatula |
| Jarrusatulatyyppi | Jarrusatula (1-mäntä) |
| Männän halkaisija mm | 67 |
| Jarrulevypaksuudelle | 28 mm |
| Jarrulevytyyppi | Tuuletettu |
| Jarrulevyläpimitalle | 285 mm |
| Materiaali | Valurauta |
| Nettopaino | 4.12 kg |
Shipping Details
| Weight | 4.597 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Poland |
€98.59
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
TOYOTA
Cross-Reference Numbers
A.B.S.
AISIN
A5R007
ET-065R
BOSCH
BREMBO
BUDWEG CALIPER
Brake ENGINEERING
CA1675R
CARDONE
384032
DELCO REMY
DELPHI
LC7552
DEPA
ET72591
DRI
EAI
2134030
ELSTOCK
83-0329-000
83-0329-001
83-0329-004
83-0329-007
ERA
BC62591
ERA Benelux
BC62591
FRIESEN
QBS4092
FTE
GIRLING
71071095
HELLA
8AC355393-941
HERTH+BUSS ELPARTS
J3222014
HERTH+BUSS JAKOPARTS
NK
2145112
PAGID
75778
RE-EX
506-01037
SHAFTEC
BC9435R
TMI
BR001037
TOYOTA
47730-26120
47730-26121
47730-26122
TRISCAN
UBD
54407
VEGE
24244302
sbs
13012145112
Fit Vehicles
TOYOTA
37 vehicles
GRANVIA
1995 - 2004
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| GRANVIA (_H2_, _H1_) 3.0 TDi (KCH10) | 1995-08 - 2004-12 | 96 | 2982 |
HIACE
1989 - ...
Alternatives
€141,45
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€111,17
Lähetys 28 business days
€105,04
Lähetys 28 business days