Akselin takana, Etuakseli, vasen
Tiedot tuotteesta
| parilliset tuotenumerot | 83-0898 |
| Asennuspuoli | Etuakseli, vasen |
| Asennuspuoli | Akselin takana |
| Valmistaja rajaus | BOSCH |
| Jarrusatulatyyppi | Uiva jarrusatula |
| Jarrusatulatyyppi | Jarrusatula (2-mäntää) |
| Männän halkaisija mm | 48 |
| Jarrulevypaksuudelle | 28 mm |
| Jarrulevytyyppi | Tuuletettu |
| Jarrulevyläpimitalle | 300 mm |
| Materiaali | Valurauta |
| Nettopaino | 4.9 kg |
Shipping Details
| Weight | 4.957 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Poland |
€107.37
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Includes core price €30,36
- Lähetys 2 business days
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
MERCEDES-BENZ
Cross-Reference Numbers
A.B.S.
ATE
BOSCH
BREMBO
BUDWEG CALIPER
Brake ENGINEERING
CA2366
CARDONE
385020
COMLINE
CBC184L
DELCO REMY
DC83556
RAB94667
DEPA
ET73556
DRI
EAI
2274063
ELSTOCK
82-0898-000
82-0898-001
82-0898-004
82-0898-007
ERA
BC63556
ERA Benelux
BC63556
FRIESEN
702785
FTE
GENERAL RICAMBI
GIRLING
7110707
HELLA
8AC355387-391
MERCEDES-BENZ
METZGER AUTOTEILE
NK
PAGID
76647
RE-EX
506-02744
SASIC
SHAFTEC
BC8744
TMI
BR002744
TRISCAN
TRW
VEGE
24484303
sbs
13012133187
Fit Vehicles
MERCEDES-BENZ
57 vehicles
VIANO
2003 - ...
VITO
2003 - ...
Alternatives
€80,93
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€136,90
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€111,49
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€299,41
Lähetys 28 business days