Akselin takana, Etuakseli, vasen
Tiedot tuotteesta
| parilliset tuotenumerot | 83-0200 |
| Asennuspuoli | Etuakseli, vasen |
| Asennuspuoli | Akselin takana |
| Valmistaja rajaus | GIRLING |
| Jarrusatulatyyppi | Uiva jarrusatula |
| Jarrusatulatyyppi | Jarrusatula (1-mäntä) |
| Männän halkaisija mm | 60 |
| Jarrulevypaksuudelle | 14.7 mm |
| Jarrulevytyyppi | täysi |
| Jarrulevyläpimitalle | 258 mm |
| Materiaali | Valurauta |
| Nettopaino | 3.6 kg |
Shipping Details
| Weight | 3.423 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Poland |
€119.19
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Includes core price €30,37
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
Cross-Reference Numbers
A.B.S.
ATE
24.3601-1601.5
24.3601-1601.7
BENDIX
692911B
BOSCH
BREMBO
BUDWEG CALIPER
Brake ENGINEERING
CA1179
CARDONE
381911
DELCO REMY
DELPHI
LC4143
DEPA
ET71702
DRI
EAI
2374147
ELSTOCK
82-0200-000
82-0200-004
ERA
BC61702
ERA Benelux
BC61702
FRIESEN
704273
QBS4273
FTE
GENERAL RICAMBI
GIRLING
32323273
7107110
HELLA
8AC355393-111
METZGER AUTOTEILE
NK
PAGID
75117
RE-EX
506-00618
SHAFTEC
BC9931
TMI
BR000618
TRISCAN
TTV
TBS81702
UBD
50612
VEGE
23174301
VW
251615107B
251615123B
251615123D
sbs
13012147103
Fit Vehicles
VW
42 vehicles
TRANSPORTER
1981 - 1992
Alternatives
€129,94
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€113,89
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€85,20
Lähetys seuraavana arkipäivänä
TRW ® BHS110
Jarrusatula
No longer deliverable by the manufacturer
on korvannut tämän tuotteen
BHS110E€102,07
Lähetys 28 business days
€52,37
Lähetys 28 business days
€114,10
Lähetys 28 business days
€166,90
Lähetys 28 business days