Akselin takana, Etuakseli, vasen
Tiedot tuotteesta
| parilliset tuotenumerot | 3220000 |
| Asennuspuoli | Etuakseli, vasen |
| Asennuspuoli | Akselin takana |
| Valmistaja rajaus | GIRLING |
| Jarrusatulatyyppi | Uiva jarrusatula |
| Jarrusatulatyyppi | Jarrusatula (1-mäntä) |
| Männän halkaisija mm | 60 |
| Jarrulevypaksuudelle | 14.7 mm |
| Jarrulevytyyppi | täysi |
| Jarrulevyläpimitalle | 258 mm |
| Materiaali | Valurauta |
| Nettopaino | 3.6 kg |
Shipping Details
| Weight | 3.603 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Belgium |
€154.28
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Includes core price €72,06
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
Cross-Reference Numbers
A.B.S.
ATE
24.3601-1601.5
24.3601-1601.7
BENDIX
692911B
BOSCH
BREMBO
BUDWEG CALIPER
Brake ENGINEERING
CA1179
CARDONE
381911
DELCO REMY
DELPHI
LC4143
DEPA
ET71702
DRI
3120000000
3120000010
EAI
2374147
ELSTOCK
ERA
BC61702
ERA Benelux
BC61702
FRIESEN
704273
QBS4273
FTE
GENERAL RICAMBI
GIRLING
32323273
7107110
HELLA
8AC355393-111
METZGER AUTOTEILE
NK
PAGID
75117
RE-EX
506-00618
SHAFTEC
BC9931
TMI
BR000618
TRISCAN
TTV
TBS81702
UBD
50612
VEGE
23174301
VW
251615107B
251615123B
251615123D
sbs
13012147103
Fit Vehicles
VW
42 vehicles
TRANSPORTER
1981 - 1992
Alternatives
€129,94
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€113,89
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€85,20
Lähetys seuraavana arkipäivänä
TRW ® BHS110
Jarrusatula
No longer deliverable by the manufacturer
on korvannut tämän tuotteen
BHS110E