Taka-akseli
Mitat ja koko
| Korkeus | 83 | mm |
Tiedot tuotteesta
| OE-numerolle | 601 423 5001 |
| Asennuspuoli | Taka-akseli |
| Reiän halkaisija | 15 mm |
| Rummun halkaisija | 260 mm |
| Reikien määrä | 5 |
| Reikäympyrä-Ø | 130 mm |
| Navan reiän halkaisija | 85 mm |
| Takuu | 2 vuoden takuu |
| Jarrurata | 64 mm |
| Nettopaino | 9212 g |
Shipping Details
| Weight | 9.316 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Germany |
€71.48
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
MERCEDES-BENZ
Cross-Reference Numbers
AUGER
31282
BOSCH
BREMBO
CONTINENTAL CTAM
24.0226-0001.1
DT Spare Parts
DT4.67241
FEBI BILSTEIN
10 91 8493
18493
FTE
HELLA
JURATEK
601 423 5001
KAWE
7D0107
LPR
MERCEDES-BENZ
601 423 5001
A601 423 5001
MERITOR
6014235001
METELLI
18-0221
PE Automotive
016.437-00
016.437-00A
SAMPA
ST-TEMPLIN
53.090.11890
TEXTAR
TRW
Fit Vehicles
MERCEDES-BENZ
102 vehicles
G-CLASS
1979 - ...
HENSCHEL
1973 - 1977
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| HENSCHEL 2-t 207 1.8 | 1973-02 - 1977-12 | 51 | 69 | 1767 |
T1
1977 - 1996
T2/LN1
1986 - 1994
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| T2/LN1 Umpikori 510 (667.061, 667.062) | 1986-04 - 1994-12 | 70 | 95 | 2299 | |
| T2/LN1 Lava / alusta 507 DK (667.341, 667.342) | 1986-04 - 1989-04 | 53 | 72 | 2399 | |
| T2/LN1 Lava / alusta 508 D (667.301, 667.302, 667.341, 667.342) | 1989-03 - 1994-12 | 58 | 79 | 2299 | |
| T2/LN1 Umpikori 507 D (667.361, 667.362) | 1986-04 - 1989-04 | 53 | 72 | 2399 | |
| T2/LN1 Umpikori 508 D (667.361, 667.362) | 1989-03 - 1994-12 | 58 | 79 | 2299 | |
| T2/LN1 Lava / alusta 507 D (667.301, 667.302, 667.341, 667.342) | 1986-04 - 1989-04 | 53 | 72 | 2399 | |
| T2/LN1 Lava / alusta 510 (667.001, 667.002) | 1986-04 - 1994-12 | 70 | 95 | 2299 |
PUCH
16 vehicles
G-MODELL
1979 - 2001
Alternatives
€33,82
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€43,44
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€41,90
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€32,40
Lähetys 2 business days