Etuakseli
Tämä on yksi jarrulevy. Jos aiot vaihtaa koko akselin levyt, pitää sinun ostaa kaksi tuotetta.
Mitat ja koko
| Jarrulevyn paksuus | 22 | mm |
| Korkeus | 72.5 | mm |
| Ulkoläpimitta | 276 | mm |
| Vähimmäispaksuus | 19 | mm |
| keskittämisläpimitta | 73 | mm |
Tiedot tuotteesta
| OE-numerolle | 5 0030 6590 |
| Asennuspuoli | Etuakseli |
| Reiän halkaisija | 15.7 mm |
| Jarrulevytyyppi | täysi |
| Reikien määrä | 5 |
| Reikäympyrä-Ø | 118 mm |
| Takuu | 2 vuoden takuu |
| Nettopaino | 8170 g |
Shipping Details
| Weight | 8.391 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Germany |
€33.46
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
IVECO
Cross-Reference Numbers
BOSCH
BREMBO
CONTINENTAL CTAM
24.0122-0262.1
DELPHI DIESEL
BG3752
DT Spare Parts
BP 402016
DT7.36048
IT 1604I 02016
FEBI BILSTEIN
FEDERAL MOGUL
BCR194A
FCR194A
FTE
HELLA
IVECO
JURATEK
FIV113
KAWE
61007 00
KNORR-BREMSE
Z001631
LPR
MAGNETI MARELLI
MERITOR
MBR6005
MBR6039
METELLI
MEYLE
215 521 0047
283 521 0047/PD
OPTIMAL
BS-7654
PE Automotive
REMSA
SAMPA
064.419
ST-TEMPLIN
03.110.0823.280
TRUCKTEC AUTOMOTIVE
14.35.049
TRW
6064123
DF6412
VALEO
ZIMMERMANN
Fit Vehicles
IVECO
38 vehicles
DAILY
1999 - 2007
Alternatives
€39,46
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€38,40
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€39,68
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€45,59
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€44,49
Lähetys seuraavana arkipäivänä