Etuakseli
Tämä on yksi jarrulevy. Jos aiot vaihtaa koko akselin levyt, pitää sinun ostaa kaksi tuotetta.
Mitat ja koko
| Jarrulevyn paksuus | 22 | mm |
| Korkeus | 105 | mm |
| Ulkoläpimitta | 290 | mm |
| Vähimmäispaksuus | 19 | mm |
| keskittämisläpimitta | 64 | mm |
Tiedot tuotteesta
| OE-numerolle | 5 0407 9365 |
| Asennuspuoli | Etuakseli |
| Reiän halkaisija | 12.5 mm |
| Jarrulevytyyppi | täysi |
| Kierremitta | M18 x 1,5 |
| Reikien määrä | 6 |
| Reikäympyrä-Ø | 170 mm |
| Takuu | 2 vuoden takuu |
| Nettopaino | 15021 g |
Shipping Details
| Weight | 15.702 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Germany |
€66.00
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
IVECO
Cross-Reference Numbers
AUGER
BOSCH
BREMBO
DELPHI DIESEL
4254 6401
BG9722
BG9911
DT Spare Parts
DT7.36037
FEBI BILSTEIN
FEDERAL MOGUL
BCR313A
FCR313A
FTE
HELLA
IVECO
JURATEK
FIV120
KAWE
61308 00
LPR
MAGNETI MARELLI
MEC-DIESEL
CEI215.128
MERITOR
MBR6041
METELLI
MEYLE
REMSA
61308.00
SAMPA
063.015
SKF
ST-TEMPLIN
03.110.0823.380
TEXTAR
TRUCKTEC AUTOMOTIVE
14.35.005
TRW
6065325
DF6532S
Fit Vehicles
IVECO
48 vehicles
DAILY
1999 - 2007
Alternatives
€67,23
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€107,85
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€81,91
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€76,04
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€75,76
Lähetys seuraavana arkipäivänä