Mitat ja koko
| Pituus | 1297 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Käyttö | Hydraulinen |
| Ohjausvaihdetyyppi | Hammastanko-ohjausvaihde |
| Ohjausvaihdevalmisteelle | TRW |
| Vasen / oikea liikenne | Ohjaus vasemmalla |
| Korkeus sisääntuleva akseli | 55 mm |
| Sisääntulevan tangon tyyppi | rihlattu |
| Ohjauspyörän kierrosten määrä | 3.63 |
| Sisääntulon läpimitta | 11 mm |
| Poistopuolen läpimitta | 11 mm |
| Valmistaja rajaus | Without 4-matic |
| Nettopaino | 10.8 kg |
Shipping Details
| Weight | 12.57 Kg |
| Weight Volumetric | 62.85 Kg |
| Customs Code | 870894 |
| Country of Origin | Belgium |
€572.91
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Includes core price €190,57
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
MERCEDES-BENZ
Cross-Reference Numbers
BOSCH
CARDONE
26G45101
CASCO
CSB76102AS
CEVAM
112127
DELCO REMY
DEPA
A2069R
DIPASPORT
EPI209R
ELSTOCK
ERA Benelux
SR22127
FRIESEN
QSRP812
GENERAL RICAMBI
JP GROUP
LENCO
SGA895L
LIZARTE
MERCEDES-BENZ
4394601600
6394601000
6394601200
6394602400
6394603300
A4394601600
A6394601000
A6394601200
A6394602400
A6394603300
RE-EX
503-00852
SERCORE
13758
SPIDAN
TMI
SG00852
TRISCAN
TRW
WAT
MR62
Fit Vehicles
MERCEDES-BENZ
44 vehicles
VIANO
2003 - ...
VITO
2003 - ...
Alternatives
€578,64
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€1 434,43
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€860,24
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€793,69
Lähetys 28 business days