Tiedot tuotteesta
| Laturi varausvirta | 140 A |
| Ajoneuvon virtapiiri | Autoihin joissa 12V virtapiiri |
| Jännite | 12 V |
| Hihnapyörät | Moniurahihnapyörällä |
| Hihnapyörä-Ø | 54 mm |
| kiiloja | 6 |
| Liitin | M8 B+ |
| Pistokemallin tunnus | F-L (PCM) |
| Nettopaino | 6.8 kg |
Shipping Details
| Weight | 5.0 Kg |
| Customs Code | 851150 |
| Country of Origin | Belgium |
€289.96
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Includes core price €38,68
- Lähetys 2 business days
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
Cross-Reference Numbers
AS-PL
AUTOELECTRO
AEG1470
BOSCH
F000BL08D1
F000BL08D2
F000BL08D7
F000BL08D8
BV PSH
135.900.140.010
135.900.140.018
135.900.140.280
CASCO
CAL10A42GS
CEVAM
40085
DELCO REMY
DRA1868
EDR
931868
ELSTOCK
EUROTEC
12090876
GENERAL MOTORS
13587312
39007852
39047352
42609195
95519913
95523112
95523470
LUCAS
LUCAS ELECTRICAL
LRA04233
OPEL
1202381
1202413
1202478
13587312
39007852
39047352
42419576
95523112
95523470
95530898
PowerMax
89216467
RE-EX
501-03759
TMI
AL03759
VAUXHALL
13587312
39007852
39047352
95523112
WAI
21498-OS
Fit Vehicles
OPEL
23 vehicles
ANTARA
2016 - 2017
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| ANTARA A (L07) 2.0 CDTI | 2016-01 - 2017-08 | 125 | 170 | 1956 | |
| ANTARA A (L07) 2.0 CDTI 4x4 | 2016-01 - 2017-08 | 125 | 170 | 1956 |
CASCADA
2015 - 2018
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| CASCADA (W13) 2.0 CDTI (67) | 2015-07 - 2018-04 | 125 | 170 | 1956 |
INSIGNIA
2014 - ...
ZAFIRA
2014 - 2019
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| ZAFIRA TOURER C (P12) 2.0 CDTi (75) | 2014-11 - 2019-03 | 125 | 170 | 1956 |
Alternatives
€186,71
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€325,82
Lähetys 28 business days
€241,12
Lähetys 28 business days