Tiedot tuotteesta
| Laturi varausvirta | 200 A |
| Ajoneuvon virtapiiri | Autoihin joissa 12V virtapiiri |
| Jännite | 14 V |
| Hihnapyörät | Välihihnapyörällä |
| Hihnapyörä-Ø | 52 mm |
| kiiloja | 6 |
| Liitin | Pin "30" M8 B+ |
| Liitin | COM/LIN2 |
| Pistokemallin tunnus | 0238 |
| Nettopaino | 7.26 kg |
| Vertaa vanhaa osaa uuteen | erit. alkuperäisvar. nroa |
Shipping Details
| Weight | 7.26 Kg |
| Customs Code | 851150 |
| Country of Origin | Belgium |
€512.50
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Includes core price €64,37
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
MERCEDES-BENZ
Cross-Reference Numbers
BV PSH
555.304.200.500
555.304.200.501
CEVAM
40708
ELSTOCK
28-8568
EUROTEC
12090998
LUCAS
LRA04459
LUCAS ELECTRICAL
LRA04459
MERCEDES-BENZ
0009069905
A0009069905
RE-EX
501-04332
TMI
AL04332
VALEO
Fit Vehicles
MERCEDES-BENZ
45 vehicles
C-CLASS
2018 - 2023
CLS
2018 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| CLS (C257) CLS 350 EQ Boost (257.350) | 2018-08 - ... | 220 | 1991 | ||
| CLS (C257) CLS 350 EQ Boost 4-matic (257.351) | 2018-08 - ... | 220 | 1991 |
E-CLASS
2017 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| E-SARJA Cabriolet (A238) E 350 EQ Boost (238.485) | 2017-10 - ... | 220 | 1991 | ||
| E-SARJA Coupe (C238) E 350 EQ Boost (238.385) | 2017-10 - ... | 220 | 1991 | ||
| E-SARJA (W213) E 200 (213.080) | 2018-10 - 2023-10 | 145 | 1991 | ||
| E-SARJA Cabriolet (A238) E 300 (238.483) | 2019-03 - ... | 190 | 1991 | ||
| E-SARJA (W213) E 200 EQ Boost (213.080) | 2019-06 - 2023-10 | 145 | 1991 | ||
| E-SARJA Coupe (C238) E 200 EQ Boost (238.380) | 2019-06 - ... | 145 | 1991 | ||
| E-SARJA Coupe (C238) E 200 EQ Boost 4-matic (238.387) | 2019-06 - ... | 145 | 1991 | ||
| E-SARJA Coupe (C238) E 300 EQ Boost (238.383) | 2019-06 - ... | 190 | 1991 | ||
| E-SARJA Cabriolet (A238) E 200 EQ Boost (238.480) | 2019-06 - ... | 145 | 1991 | ||
| E-SARJA Cabriolet (A238) E 200 EQ Boost 4-matic (238.487) | 2019-06 - ... | 145 | 1991 | ||
| E-SARJA Cabriolet (A238) E 300 EQ Boost (238.483) | 2019-06 - ... | 190 | 1991 |
GLC
2015 - 2023
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| GLC Coupe (C253) 200 EQ Boost (253.380) | 2019-04 - 2023-03 | 145 | 1991 | ||
| GLC Coupe (C253) 200 EQ Boost 4-matic (253.381) | 2019-04 - 2023-03 | 145 | 1991 | ||
| GLC (X253) 200 EQ Boost 4-matic (253.981) | 2019-04 - 2022-06 | 145 | 1991 | ||
| GLC (X253) 200 EQ Boost (253.980) | 2019-04 - 2022-06 | 145 | 1991 | ||
| GLC Coupe (C253) 300 EQ Boost 4-matic (253.384) | 2019-04 - 2023-03 | 190 | 1991 | ||
| GLC (X253) 300 EQ Boost 4-matic (253.984) | 2019-04 - 2022-06 | 190 | 1991 | ||
| GLC Coupe (C253) 300 4-matic (253.384) | 2019-11 - 2023-03 | 190 | 1991 | ||
| GLC (X253) 200 4-matic (253.943) | 2016-01 - 2018-12 | 145 | 1991 | ||
| GLC Coupe (C253) 200 4-matic (253.343) | 2017-01 - 2019-05 | 145 | 1991 | ||
| GLC Coupe (C253) 300 4-matic (253.349) | 2016-11 - 2019-05 | 190 | 1991 | ||
| GLC (X253) 300 4-matic (253.949) | 2015-09 - 2019-05 | 190 | 1991 |
Alternatives
€680,81
Lähetys seuraavana arkipäivänä