Tiedot tuotteesta
| Käynnistinmoottori teho | 1.8 kW |
| Jännite | 12 V |
| Laipan halkaisija | 74 mm |
| Hammasluku | 9 |
| Pyörimissuunta | Pyörimissuunta myötäpäivään |
| Liitin | M8 |
| Pistokemallin tunnus | Plug |
| Pistokemallin tunnus | 0079 |
| Kiinnitysreikien lukumäärä | 2 |
| kierrereikiä | 2 kpl |
| Nettopaino | 4.2 kg |
Shipping Details
| Weight | 4.58 Kg |
| Customs Code | 851140 |
| Country of Origin | Belgium |
€233.82
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Includes core price €90,06
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
Cross-Reference Numbers
AS-PL
ATL Autotechnik
A18680
BOSCH
BV PSH
190.533.092.010
190.533.092.215
190.533.092.260
190.533.092.266
190.533.092.280
190.533.092.390
CEVAM
9521
DELCO REMY
DRS8680
RAS39791
DENSO
428000-0720
428000-4350
63521101320
EDR
918680
ELSTOCK
FRIESEN
8018680
JP GROUP
4890300100
4890300109
LUCAS
LUCAS ELECTRICAL
LRS02099
LRS2099
MAGNETI MARELLI
NK
4718910
QUINTON HAZELL
QRS1834
RE-EX
502-01079
TMI
ST01079
TOYOTA
28100-0G010
28100-0G020
28100-0G021
281000G02084
281000G02184
WAI
31183N
Fit Vehicles
TOYOTA
25 vehicles
AVENSIS
1997 - 2008
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| AVENSIS StW (_T22_) 2.0 D (CDT220_) | 2002-09 - 2003-02 | 85 | 1995 | ||
| AVENSIS Liftback (_T22_) 2.0 D (CDT220_) | 2002-09 - 2003-02 | 85 | 1995 | ||
| AVENSIS (_T22_) 2.0 D-4D (CDT220) | 2002-09 - 2003-02 | 85 | 1995 | ||
| AVENSIS StW (_T25_) 2.0 D-4D (CDT250_, CDT250R) | 2003-04 - 2008-11 | 85 | 116 | 1995 | |
| AVENSIS Liftback (_T22_) 2.0 D-4D (CDT220_, CDT220R) | 1999-10 - 2003-02 | 81 | 110 | 1995 | |
| AVENSIS Liftback (_T22_) 2.0 TD (CT220_, CT220R) | 1997-09 - 2003-02 | 66 | 90 | 1974 | |
| AVENSIS Sedan (_T25_) 2.0 D-4D (CDT250_, CDT250R) | 2003-04 - 2008-11 | 85 | 116 | 1995 | |
| AVENSIS StW (_T22_) 2.0 D-4D (CDT220_, CDT220R) | 1999-10 - 2003-02 | 81 | 110 | 1995 | |
| AVENSIS StW (_T22_) 2.0 TD (CT220_, CT220R) | 1997-09 - 2003-02 | 66 | 90 | 1974 | |
| AVENSIS (_T22_) 2.0 D-4D (CDT220_, CDT220R) | 1999-10 - 2003-02 | 81 | 110 | 1995 | |
| AVENSIS (_T22_) 2.0 TD (CT220_, CT220R) | 1997-09 - 2003-02 | 66 | 90 | 1974 | |
| AVENSIS (_T25_) 2.0 D-4D (CDT250_, CDT250R) | 2003-04 - 2008-11 | 85 | 116 | 1995 |
COROLLA
2000 - 2009
Alternatives
€302,04
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€128,90
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€79,88
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€212,51
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€155,47
Lähetys 2 business days